Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen juttatásokat kapok ha...

Milyen juttatásokat kapok ha legelső újévi babát szülök?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
semmit talán egy kötvényt vagy plusz pénzt a babakötvényre, amit kiválthat a gyerek 18 éves korában. Meg gondolom virágot, ajándékcsomagot adnak és a címet, a te babád az év első babája.
2011. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyat hallodtam hogy mindent az állam fizet pl babaétel,ruhák..stb. CSak kiváncsi voltam hogy valaki tudja-e igy vagy télleg én tudom rosszul :)
2011. jan. 4. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Régebben így volt, pl az egy évi pelenkát fizették az első babának. Most jelképes inkább :)
2011. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogyne, pont olyan az állam. Szerintem nem kap semmit. Lehet régen voltak felajánlások reklám célból. De most sehol nem is lehet erről olvasni, úgyhogy tuti nem kap semmit. Az állam részéről biztosan nem. Vagy a nagy verseny miatt gondolhattad ez jár valamivel. De akkor oda lenne írva, kapott 1 évre való Libero pelenkát, Brendon gyerekbútort-de semmi ilyen. Úgyhogy lehet egy virágcsokron kívül semmi egyebet nem kap.
2011. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem semmit!Gyes,gyed amit a többi anyuka is!
2011. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!