Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van Eda a kistarcsai Flór...

Van Eda a kistarcsai Flór Ferenc kórházban?

Figyelt kérdés
34h
2011. jan. 6. 11:27
 1/10 A kérdező kommentje:
egyéb vélemény az ottani szülésről?
2011. jan. 6. 11:29
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Mikor én szültem ott, akkor senki sem kapott(az sem akinek volt fogadott dokija)

Van labda, szülőszék, pókszék(ahová kényelmes oda ülsz rajta, oda pakolod a lábad rajta) hatalmas kád(k), kellemes a szülőszoba, maga a szülészet.

De nagy forgalmú elég érdekes összetétele van az ott szülő nőknek, a rokonság miatt fontos, pl az egyik kismama rokonai 5percenként csengettek, hogy van e gyerek, és sajna nem idénbarnultak voltak:S a személyzet igen frusztrált volt ezért. És nagyon gyakran sorszámot kell húzni a szülőszobákért:S Szóval ha egy telt házas napot fogsz ki, valószínű ez mindenhol ilyen, akkor igen kellemetlen a hely, ha nyugi van, akkor jó.

A másik az osztály, minősíthetetlen amilyenek a körülmények, másfél éve azok voltak, a másodikat nem ott szülöm, inkább utazok egy kicsit.

2011. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs. Csak császárnál adtak nekem is. De odafigyelnek rád, az idő meg mintha elmosódna. Ez biztos a fájdalomtól van.:)
2011. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: A kórtermek gázosak, de van alapítványi szobájuk. 2009-ben 3000Ft/ éj volt, 30% visszaigényelhető. 2 ágyas szoba, tv, wc fürdő. Kulturált. A simába nem mennék. Idén is ott fogok szülni. Teltház, még a nőgyógyászati részlegen is feküdtek kismamák, mégis jutott alapítványi szoba. Ki az orvosod?
2011. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
dokit nem fogadok. Feküdtem ott a terhes patológián, februárban szülök. Beöntés meg társai van? Infúziót adnak mindig?
2011. jan. 7. 13:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam beöntést, mert sejtették, h.császáros leszek, hiába tágultam. Műtét előtt kaptam infúziót.
2011. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az a gond hogy huzamosabb ideig nem tudom elviselni magamban az infúziót. Szó szerint ideges leszek a tudattól hogy be van kötve.,
2011. jan. 7. 14:00
 8/10 A kérdező kommentje:
lehet apás szülés?
2011. jan. 7. 14:04
 9/10 mendy1025 ***** válasza:
Szia,én2009-ben szültem ott,du-án értünk be,éjszaka szültem,rajtam kívül nem is volt senki aki szült volna:) nagyon szép a szülőszoba, és a vajúdó is.A kádat én is ajánlom,nekem sokat segített,én semmilyen érzéstelenítést nem kaptam,mondjuk nem is kértem:) beöntés nem volt,mert tudtam 2szer is wc-ni még itthon,meg bent is vajúdás alatt egyszer.Infúziót sem kaptam.A kórterem igaz,nem 3 csillagos,de ki lehet bírni,nem annyira rossz:) hát igen,a nővérek némelyik tényleg nem a segítőkészségéről volt híres:)Utána meg még elfogadta volna a pénzt is:)de gondolom,mindenhol vannak ilyenek:)
2011. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mendy1025 ***** válasza:
ja,nekem apás szülés volt:) de más is bemehet veled,ha ő nem akar.Egy ember lehet bent veled:)
2011. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!