Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Élveztek valamilyen előnyt?

Élveztek valamilyen előnyt?

Figyelt kérdés
Akiknek terhesség alatt megnyílt a méhszáj, rövidült a méhnyak?
2011. jan. 6. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
én végig c2000 voltam, mondjuk nem volt olyan nehéz szülésem,kaptam oxit, így csak negyed óra volt a kitolás, előtte egy és negyed óra a nagyon durva vajúdás...szerintem nincs összefüggés...
2011. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előnyt, élvezek -e valamit?

Mindennap a koraszülés rémképe van előttem, 4 hete fekszem egyfolytában és reménykedek, hogy a 36. hétig egyben leszünk.

Nekem ez maga a pokol.

2100 a 25. héttől


1. babánál a 20. héttől 2000 volt, a 40. héten indították, 2 nap oxitocin, majd nagynehezen kibújt.

2011. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én is fekszem 2 hónapja de már csak 2 hétig kell óvatosnak lennem, így nyugodtabb vagyok.
2011. jan. 6. 14:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 0 24. héttől 1110 volt. Nagyon be voltam tojva. Most 38.hetes vagyok és azt sem tudom ,milyen a jósló fájás. Amúgy előnye nincs.
2011. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mostanában előfordulnak mensi szerű fájdalmak.
2011. jan. 7. 08:05
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem úgy kezdődött a szülés, hogy csak egy ujjnyira voltam nyitva, és mégis nagyon gyors volt a szülés és a vajúdás. Szerintem egyénfüggő.
2011. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!