Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás olcsón?...

Mellnagyobbítás olcsón? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném, de 4-500 ezrem nincsen rá. Viszont az önbizalmamon nagyot dobna. Hatalmasat, az biztos... Pedig csak egy kis minimális változtatást szeretnék... Viszont akkor meg lennék magammal elégedve külsőre, és nekem ez sokat jelentene nagyon. Csak ne lenne ennyire drága. Pénz, pénz, pénz...
2011. nov. 7. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalmadat máshogy is lehet növelni. Nem feltétlen kell kés alá feküdni. 22F
2011. nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem maradj természetes, a műnők nagyon nem pályák.


Egyébként menj el egy sebészhez és kérdezd meg tőle, vannak támogatásos plsztikai beavatkozások. Ha jól tudom mell esetében pszihomókus szakvélemény kell, hogy nélküle súlyos életminőség romlásnak vagy kitéve. Külföldön volt ilyen konkrétan, itt nem tudom megoldható e.


Egyébként szerintem mással sem vagy elégedett magadban, ugyanis olyan nincs, hogy természetes mellel nem vagyok jó de megműtöttel már hirtelen igen, ezen azért gondolkozz el.

2011. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazából akkor érezném magam igazán jó nőnek. Sokat adok a külső dolgokra, mert ezeket fontosnak érzem. Oké, tudom, a szépség múlandó... Viszont én jól érezném magam, ha a melleim is szép teltek lennének. Mert sajnos a testalkatomhoz képest nem azok, ezáltal nem is szívesen mutogatom őket. Na nem kell félreérteni. :) Pénzem viszont nincs rá annyi. Sajnos.
2011. nov. 7. 15:16
 4/14 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy egyetlen férfinek se volt gondja vele és mindegyiknek nagyon tetszettek:) Innentől kezdve meg már csak ti nők reagáljátok túl ez a cici méret kérdést. 22F
2011. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
:) Igen, általában mi nők reagáljuk túl ezt a témát, ebben igazad van. Mert minden nő szeret tetszeni és megfelelni elsősorban magának.
2011. nov. 7. 15:22
 6/14 anonim ***** válasza:
És komolyan attól felelnél meg magadnak, ha szilikont raknának a melledbe?:( A természetes cicinél nincs jobb:) 22F
2011. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek 600ezer volt. Szóval én nemigen hallottam olcsóbbról.
2011. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát csak gondoltam hátha vannak olyan helyek (pl. olyan állami kórházak), ahol esetleg jóval olcsóbban foglalkoznak ilyesmivel. Mert ha vannak is, ugye ezeket nem reklámozzák sehol. Ezért érdekelt volna. És persze nem ettől leszek boldogabb, csak egyszerűen szeretek jól kinézni. És szeretnék még jobban. Nem igazán vagyok a melleimmel megelégedve. Ennyi az egész. :)
2011. nov. 7. 19:46
 9/14 anonim ***** válasza:
De a férfiak szemében nem a szilikontól fogsz jobban kinézni. Ha valaki csinos, szilikon nélkül is az:) Higgy nekem:) Ok, értem , hogy magad miatt csinálod. De én szeretnélek róla lebeszélni:))) 22F
2011. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,köszönöm.:) És persze igazad is van,nem attól lesz valaki csinosabb. Az csak amolyan plusz. :) Már ha az embernek van rá annyi pénze. :D Mindenesetre férfitól jó ilyet hallani. :)
2011. nov. 7. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!