Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tena betétben a normál vagy...

Tena betétben a normál vagy az extra kell? Nem tudom eldönteni!

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Normált használtam (császáros voltam), nekem ez elég volt, sosem történt baleset,és 1 csomaggal használtam el belőle.1 csomag így is megmaradt, mert én sem tudtam mennyire lesz szükségem.

Amikor kevésbé véreztem sima betétet vettem.

Könnyű, szép szülést kívánok!

2011. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én vettem bugyis extrát az első napokra, egy csomag normált pedig az utána következő napokra. Mindkettőnek becsomagoltam a csomagolásaikat, hogy a férjem (ha kell még egy csomag) tudja, mit kell kérni a gyógyszertárban.
2011. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A bugyisban 2 db van, a normálban 24.
2011. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Császáros voltam nekem a normál elég volt szinte megmaradt a háromnegyede.
2011. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Császáros voltam,nekem a legnagyobb nedvszívó képességű kellett,de így is történt baleset! Sokáig nagyon erősen véreztem!
2011. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vettem egy 10 db-os normált, és veszek egy 10 db-os extrát. Ha esetleg nem lesz elég, tudok vetetni még. Én a nagy, 30 db-ost nem merem megvenni, bár volt, aki azt mondta, hogy neki az is kevés volt.
2011. jan. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Chicco kismama betétet vettem, természetes szülésem volt, az első 12 órában még így is sikerült átáznom, de utána már tökéletes volt, egy a rossz benne, hogy niem bugyis, mint a tena (vittem 1-2 darab olyant is) de nekem kellemetlen volt a pelus érzés így azt nem használtam.
2011. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 8. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!