Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros kismamik! SOS...

Császáros kismamik! SOS tanács kellene! Ez normális?

Figyelt kérdés

Tegnap este szedhettem le a sebtapaszt a varratról itthon.Elsején szültem.Jobb oldalt olyan a varrat, mintha meg lenne gyűrődve és enyhén váladékozik is.Nem vér és nem is genny (bocsi), csak valami átlátszó trutyi...Ez normális?

Varratszedéskor azt mondta a doktornő, hogy nagyon szépen gyógyul...

Menjek vissza hozzá?


2011. jan. 10. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ez normális, baj akkor van, ha erösen égövörös, és fáj. Ez a váladék a nyirok, és egyáltalán nem baj, hogy valamennyi távozik. Az elején igencsak ijesztö egy nem-egészségügyisnek a látvány, de ne félj, rendben van minden. (Két császárom volt.)
2011. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj vissza,ártani nem árt.

Nekem 2 héttel a császár után kezdett váladékozni és bűzös is volt,ami szivárgott.

Fájni nem fájt,de nem tetszett.

Kaptam rá antibiotikumot,Betadinos tusfürdőt és krémet is és nagyon szépen meggyógyult.

Sok boldogságot!

2,5 éves nagy fiú anyukája

2011. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem eleve naponta kellett kötszert cserélni és betadinozni a sebemet,nyom nélkül gyógyult szinte nem is látszik,hogy hol a heg.


Menj vissza a dokidhoz,adni fog rá kezelési tervet.

2011. jan. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 héttel a császár után lettek "bajok". Nekem nem is váladékozott, nem is fájt. Mikor hozzányúltam, éreztem, hogy a közepe táján olyan, mintha puklis lenne kicsit. Védőnőnek megmutattam, hogy szerinte normális e, mert nem fáj, nem kemény. mondta mennyek el dokihoz. Annyi volt, hogy kiszúrta tűvel, kispriccolt vagy fél liternyi (véres, gennyes-bocsi), és ennyi. Nem fájt előtte se, utána se. Rendbe is jött.
2011. jan. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!