Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet, hogy senki nem...

Hogyan lehet, hogy senki nem vette észre, hogy terhes a kislány?

Figyelt kérdés

A Kék Fényben volt egy fiatal lány, aki lefeküdt valakivel, terhes lett, eltitkolta és úgy megszülte a francia ágyban a babát, hogy mellette feküdt a húga. Ezt követően a ruhásszekrénybe dugta el az újszülöttet. Végül is a lány húga talált rá a babára, mert meghallotta a nyöszörgést, sírást. Szerencsére még életben volt a kicsi. A szülők, és a tanárok azt nyilatkozták, hogy senki nem tudott a terhességről.

Ekkora ökörséget! Azt még elhiszem, hogy max. 6 hónapig titkolni tudja valaki, de nehogy már egy 9 hónapos ksimamán ne látszódjék, hogy várandós?!

Ti mit gondoltok erről? Milyen szülő az ilyen?


2011. jan. 16. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szülői oda nem figyelés. emellett, ha bő ruhákat húzott maximum azt hitte anyuci, hogy hízott a gyerek... főként, ha koplalt terhesség közben, hogy ne hízzon... millió alternatíva van sajnos..
2011. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a leborzasztóbb az egészben, hogy ez a kislány miért félt, vagy nem bízott ennyire a szüleiben, hogy segítséget kérjen.
2011. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy osztálytársam, aki szintén titkolta, hogy terhes, még az anyukája előtt is.Az egész osztály nem tudott semmiről, egyszercsak szólt az osztályfőnök, hogy Orsi egészséges kislányt szült...

A szülés napján tőlem kért betétet, kiderült, hogy a magzatvize szivárgott...És semmi nem látszott rajta, de figyelt is rá, hogy ne látszódjon.Úgyhogy szerintem aki akarja, az simán el tudja titkolni.

2011. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam 7 hósan vették észre pl. a boltban, hogy "jéééé, te babát vársz!" én egyszerűen ilyen alkat vagyok, széles a csípőm, nem voltam sosem vékonyka és az elején a hányinger miatt lefogytam nagyon, úgyhogy simán el lehet titkolni! Ha bő pulóvert vettem 8 hósan nem is nagyon látszott a pocakom.
2011. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!