Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányan maradtunk jövő a...

Hányan maradtunk jövő a hétre? Hogy vagytok? Milyen szülésre készültök? Mekkora baba? Kislány, kisfiú? Neve?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
szia.én jövő hét péntekre vagyok kiírva.kisfiam lesz és Ákos lesz a neve.amúgy első baba.én természetesen szeretnék szülni,császár csak akkor lehet ha a babának az a jobb.amúgy első baba és már nagyon várom.te mikorra vagy kiírva?kisfiú vagy kislány?én a súlyát nem tudom de a doki azt mondta hogy 3kiló körül lesz.de majd meglátjuk.és te hogy érzed magad?vannak fájásaid?nekem tegnap este meg ma nagyon fájt a derekam meg menszi szerűen fájt a hasam.a férjem amúgy nem lesz bent a szülésnél,hanem anyukám jön be velem.veled ki lesz bent?nekem a párom nem szeretne bent lenni én meg nem erőltetem.
2011. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én mára vagyok kiírva!Örültem volna ha egy-két nappal előbb jön mert ilyenkor már az ember annyira várja.Első baba ugyhogy nagyon izgalmas az egész meg azért a félelem is benne van az emberben de remélem minden rendben zajlik majd.3800 grammra saccoltál a picit tehát nem lesz egy pici baba de természetes szülésre készülünk aztán majd kiderül.A nemét végig nem tudták megmondani mert mindig úgy fordult,hogy nem lehetett belátni a lába közé.Igazából mindegy is a lényeg,hogy egészséges legyen.Szabolcs vagy Jázmin lesz a neve,Szabolcsot apukájáról kapja.Én egyedül megyek szülni mert én nem szeretném ha bent lennének velem valahogy így nekem jobb.Természetesen párom ott lesz a folyosón mindenképp de kértem,hogy ne jöjjön be csak ott várakozzon.

2011. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

sziasztok!

Vasárnapra vagyok kiírva,de szerintem addig nem húzzuk, mert valószínű császár lesz, mivel az első is az volt, és a mostani kislány is nagyon nagy... Császárnál nálunk nem lehet bent apuka sajnos.

Az elsőnél nagyon jó volt, hogy ott volt a vajúdásnál, mert egyrészt hosszú volt, nehéz, féltem, és ő megnyugtatott. Anyukámnak kifejezetten nem örültem, mikor bejött... De hát anyuka :)

2011. jún. 27. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ki hogy van?Megszülettek a babák?Nálunk a mi pici lányunk Jázmin 3850 grammal 55 cm-el jött a világra június 30-án 18:10 perckor mindössze másfél óra alatt vajúdással együtt.

Aki tud meséljen.

2011. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk 30-án született Zóra császárral. 4000g, 56 cm :)
2011. júl. 12. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!