Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babával császáros anyukák...

Első babával császáros anyukák! Milyen vastag volt a heg a második terhesség végén? Meddig engedett a doki spontán szülni?

Figyelt kérdés
Az enyém most 3,9 mm.
2011. jan. 20. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hadd kérdezzem már meg,h hány hetes vagy? Én a 32.hétben,2.terhesség,első császár volt.Engem is nagyon izgat a hegem vastagsága,csak nem tudom mikortól kezdik nézni... :S

Ti is sima szülésre készültök? Mennyi lesz a két gyermek között? Nálunk 2 év 7hónap!

Minden jót.

Köszi a választ.

2011. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jövő csütörtökre várjuk a babát papíron. A heget a doki a 36. héttől nézi, még a múlt héten is jó vastag volt, de most 1 hét alatt több mint 2 mm-t vékonyodott. Elvileg 3 mm alatt nem engednek spontán szülni, de már erre is azt mondta, hogy nem biztos, hogy kibír egy hosszabb szülést!


Nálunk 2 év 8 hónap lesz a bébik között!

2011. jan. 20. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon félek ettől a hegvékonyodástól,remélem nem lesz baj Nálatok sem,és nálunk sem - majd.

És mennyi időnte nézik? Hetente,kéthetente?

Hol szültél/szülsz?Budapest?

Én úgy hallottam vhol,h 5mm alatt nem igazán engedik a sima szülést,de a vajúdás alatt válik el,h alakul a heg.

2011. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Remek. Ilyen rohamosan vékonyodhat? Most jól megijesztettél.

Nekem eddig egyszer nézte, kérésre, sok héttel ezelőtt. Akkor 8 mm volt, de azt mondta, ez csak a végén számít. Na, azóta se nézte, pedig febr. 1-re vagyok kiírva! Talán kérvényt kellene benyújtanom?! :/

2 év, 3 hónap lesz a gyerekek között, de a hasam jóval nagyobb, mint az első terhességkor, és a gyerkőc is nagyobb lesz várhatóan.

2011. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy nem a kérdésre válaszolok, de szeretném megkérdezni: ezt a hegvastagságot a méhen nézik? Milyen módon vizsgálják ezt?
2011. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindkét babát császárral szültem, sosem nézték a hegvastagságot. 5 napot engedtek ráhúzni.
2011. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
36. héttől sima uh vizsgálattal nézi a doki, nekem egy napot sem engednek ráhúzni, még ha megfelelő marad a hegvastagság, akkor sem.
2011. jan. 23. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!