Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valahol lehetőség arra,...

Van valahol lehetőség arra, hogy apa és a nagyobb testvér is ott legyen a kórházban a szülés utáni napokban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 09:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Magánkórházban . államiban nem hiszem hogy lenne rá kapacitás.

esetleg fizetős szoba ...

2011. jan. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy van!Pl.Debreceni Klinika.Egyik ismerősömék "kivettek" egy 2 ágyas szobát és mindeni ott volt.De jó az?Csak kérdezem...
2011. jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mindenki
2011. jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem jó lenne,épp most húztam föl magam,valahogy nem szeretném se anyámat se anyósomat megbízni a feladattal,mert egyszerűen egyikben sem bízom! Mindig ki vagyok idegelve! Inkább fizetek!
2011. jan. 21. 09:54
 5/14 A kérdező kommentje:
János kórházban van rá lehetőség?
2011. jan. 21. 09:55
 6/14 A kérdező kommentje:
Bp.
2011. jan. 21. 09:55
 7/14 anonim ***** válasza:

A Bajcsyban van azt tudom. Unokatesómék mindkétszer kibérelték. Először a férje volt ott vele szinte egész nap így, aztán a nagyobb gyerek is mikor a pici született 2 évvel később. Ez Bp-n jobban megoldható szerintem.

Mi vidéken élünk itt nincs ilyen sajnos, és nagyon nehezen viseltem hogy a nagyobb gyerekem (aki szintén kicsi volt még akkor) otthon van napokig olyannal akit nem is ismer annyira. Sajnos nem volt más megoldás.

2011. jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A Kútvölgyibe.Tavaly nyár óta magánkórház lett.Én ott szültem mind a 4 gyerekemet,de akkor még nem volt fizetős.

Ha jól tudom 400 000 ft a szülés+a vizsgálatok díjja.De nézd meg a honlapukon.S persze az apa is ott lehet bent,amig ti is.

Ellátás,internet minden benne van.A nagyobb testvérért nem tudom kell-e fizetni?


Minden jót!

2011. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vannak fizetős szobák, ahol bent lehet a család, ott aludhat a férjed.
2011. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Apa nem tud szabira menni míg szülsz??

Én 3 hónapja szültem meg a kicsit, anyukámat akartam ide hívni nappalra( egy telken lakunk), de rám lett erőltetve anyós...

Szerencsére túléltük azt a 3 napot míg kórházban voltunk, de a gyereknek kellett vagy két hét mire vissza állt.

Megértem a helyzeted szerintem van ilyen spec. fizetős szoba itt Debrecenben azt hallottam 10000 forint/ nap.

2011. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!