Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt egyáltalán olyan...

Van itt egyáltalán olyan anyuka/kismama, aki nem bánja, hogy császáros lett/lesz? Csak olyan válaszoljon, akit ez érint a vita elketrülése miatt!

Figyelt kérdés
Én letojom, hogy végül megcsászároztak, és most a 2. progis császár lesz. Itt minden császáros kismama sajnálja, hogy nem szülhetett. Én nem. Nem tudom miért, de nem érzek semmit azzal kapcsolatban, hogy végül kivették belőlem a picit. Lehet, hogy velem van a baj, de miért kéne ezt bánni? Csak császárosok válaszát veszem figyelembe! KÖszi!
2011. jan. 22. 12:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%
4 gyerekem van, 3-szor szültem, mind császár volt. Én cseppet sem bántam, sőt.
2011. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
Én is császárral szültem az első babámat,és megmondom őszintén,hogy cseppet sem bánnám ha a második babám is császárral születne! Ok nélkül nem igen császároznak az orvosok! Tehát ha ez az érdeke a babának és a mamának akkor mért bánjam?!
2011. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Én végig a terhesség alatt arra készültem,sőt vártam,hogy rendesen szüljek.ám a sors úgy hozta,a gyermekem,és a saját életem volt a tét,hogy megcsászároztak.ennek fényében baromira nem bánom,hogy így alakult

2011. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%

Miért kéne bánni? Az a lényeg, hogy megszületett egy pici baba, nem mindegy, hogyan?

Én ugyan nem császárral szültem, de sose értettem, miért akkora gond az, hogy milyen úton jön világra a pici. A lényeg, hogy jön, nem? :)

2011. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is császár volt, és 1 hónapon belül valószínű újra az lesz (17 hónap korkülönbség lesz). Egyáltalán nem bántam, gyorsan gyógyultam, már másnap jöttem-mentem a babával, sokan csak csodálkoztak rajtam.

Az pedig hogy kivették és nem én nyomtam ki, hát nem érdekel, 9 hónapig bennem fejlődött, és most is mindent megteszek érte. Az anyaság nem ezen múlik szerintem, hogy hol jön ki a gyerek.

Minden jót kívánok!

2011. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%

Sziasztok!

Én 3 sima szülés után, most császáros leszek, de én sem bánom

2011. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
75%
Én kifejezetten örültem,hogy programozott császárom volt!És egy percig nem akartam simán szülni!
2011. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
81%
Amikor az orvosom mondta, hogy faros a fiam, és ráadásul nagy babának is ígérkezik, és teljesen bepánikoltam, és rettegtem attól, hogy természetesen kell megszülnöm, mert az orvosom nem híve a császárnak. Aztán amikor már 42 hetes voltam, fájások nélkül, még mindig faros babával, az ov főorvos kimondta a végszót, hogy császár. Vajúdás nélkül vittek a műtőbe, és én ennek nagyon örültem. Azóta az orvost is lecseréltem, és most az ov főorvoshoz járok.
2011. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
68%
nekem a szemem miatt tuti. abszolút nem bánom.
2011. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
80%
Szia! Nekem első baba, faros. Külföldön élek, itt ilyenkor programozott császár van (26-án), ha a fejem tetejére állok akkor is... De nem bánom. Nekem mindegy milyen úton-módon fogom a kezembe majd a kisbabát. Egyetértek azzal hogy 9 hónapig szenvedtem érte, nekem ez is elég. 39 hetes
2011. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!