Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki keveset eszik és keveset...

Aki keveset eszik és keveset is hízik a terhesség alatt, annak kisebb súllyal születik a babája?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ettem többet mint terhesség előtt,az első négy hónapban fogytam,a babám majdnem 4kilóval született!
2011. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nagyobb lendülettel ettem terhesen és szedtem az elevitet,amitől állítólag még híznak is és nem szültem óriás gyereket,3750g és 50 cm volt. Pedig nem néztem se kalóriát se mennyiséget.
2011. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az első hónapokat végig hánytam, fogytam is 3 kg-t, utána se ettem sokat, és nem is híztam sokat (10kg), mégis 59 cm- es és majdnem 4 kg-os lányt szültem. És nem szedtem terhes vitamint.
2011. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

6 kilót híztam, kislányom 3300 grammal született.

Sógornőm 22 kilót hízott, kisfia 3400 grammal született.

Nincs feltétlen összefüggés, hogy mennyit hízol, és mekkora lesz a baba. S aközött sem, hogy mennyit eszel. Én ettem rendesen, mégsem jöttek fel a kilók. Sógornőm meg már jóformán nem is evett semmit, csak hogy ne hízzon, de aztán mégis hízott.

2011. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én sokat és jókat ettem, mégis alig híztam (7kg)és a gyermekem is mindössze 2500g volt mikor megszületett...szerintem alkati kérdés meg a hormonoktól is függ
2011. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az evéstől függ,hanem genetika szerintem,de azért koplalni,meg fogyózni még véletlen sem szabad.
2011. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
200 grammmos CH diéta mellett 3950 grammos lányom lett
2011. jan. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!