Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jelent valamit? Előbb jön?...

Jelent valamit? Előbb jön? Tegnap este 15 percenként keményedtem 2 órán át, amúgy is egész nap sokat, ma meg 10-12-7-10-8 percenként váltakozva több mint két órán át.36 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Második baba. Első programozott császár volt, ott nem voltak fájások. Igaz az elsővel is sokat keményedtem. Most ha keményedek, fáj a hasam is, és sokkal erősebb mint pár napja. De most elmúlt, azaz nem olyan sűrű mint volt. Tudom ez a jósló, csak mivel az igazi fájásokig az elsővel nem jutottam el, nem tudom hogy ha ez napról napra fokozódik akkor mi lehet belőle.


Ma voltam dokinál, méhszáj zárt, a vizsgálat eléggé fájt, utána menzisen fájt a hasam de ennyi. A baba nem szállt le, a hegem is oké, bár néha szúr. Mondta ha esetleg hamarabb jön sem lesz semmi baj.


Szerintetek? Nem valószínű hogy ennyivel hamarabb jön a kistesó ugye?


2011. jan. 25. 23:58
 1/4 A kérdező kommentje:
1-1 keményedés 20-30 mp-ig tart. Az normális nem?
2011. jan. 25. 23:59
 2/4 anonim ***** válasza:
ezek még valószinű josló fájások.de már nem sok hátra
2011. jan. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kb ilyenkor kezdodtek a joslok.

38. heten 10perceseim voltak 3oran at,gondolkoztunk hogy bemenjuk-e a korhazba aztan elmultak.

39+5on szultem inditassal.

2011. jan. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 31 hetes koromtól minden hétvégén éjjel rendszeres "jósló"fájásaim voltak!Első hétvégén 20 percenként majd a következőn 15-10 percenként!És így tovább!39 hetesen indult be igazán de akkor egyből 5 percesekkel!

Nekem a szülésznő azt tanácsolta, hogy aha rendszeresen keményedem (vannak fájásaim) akkor meleg zuhi vagy fürdés, és ha utána erősödnek, akkor szülés ha elmúlnak akkor jósló!Nálunk ez bejött!8 héten keresztül minden hétvégén éjjel 2-3 között fürödtem :)

Mikor beindult érdekes módon meg sem fordult a fejemben, hogy teszt zuhanyt csináljak! :) Tudatalatt is tudtam!Csak indulás előtt zuhiztam, de akkor már csak meggörnyedve bírtam a fájást! :)

Én ezt a zuhanyos technikát tudnám javasolni, nálunk bejött!Könynű szülést!

2011. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!