Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jóslófájások 10-15 percenként...

Jóslófájások 10-15 percenként 6 órán keresztül? Normális ez?

Figyelt kérdés
Éjjel szinte semmit nem aludtam emiatt. A délelőtt egész jól telt, most megint kezdődik. A jósló nem csak 1-2 fájás naponta? Előző terhességemnél nem tapasztaltam ilyet. Volt vlakinek hasonló?
2011. aug. 16. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem így indult be a szülésem.

éjjel fájdogált, 9re elmúlt, délbe újrakezdődött, este megszültem

hány hetes vagy?

2011. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
38+5. Tulajdonképpen bármikor jöhet, csak fura, hogy nem sűrűsödnek a fájások, és bár erősen fáj, közel sem annyira, mint az előző szülésnél. Ott mondjuk elfolyt a víz (egy része), rá fél-1 órára már 5 perces fájásaim voltak, 1 órával később 3-4. 4 óra alatt ki is tágultam. Ez nekem most új. Szóval nem kellett volna sűrűsödnie a fájásoknak?:)
2011. aug. 16. 13:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Pár éve mesélte a párom nagyija,hogy Ő az egyik fiával 2 vagy 3 (már nem emlékszem pontosan) napig vajúdott,mire végre meglett.


Azt szokták mondani,ha egy órán át 4 vagy több "jósló" van,akkor az már nem jósló!

Minden szülés más! Ha nem reped meg a m.burok, az okozhatja a szülés elhúzódását. Szerintem menj be a kórházba,vagy hívd fel a dokid,egy vizsgálat nem árt! Legfeljebb burkot repeszt,és este már a kezedben tartod a kicsit.


Könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyerkőcös,36hkm

2011. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akár lehet így is, nekem is a második szülésem indult így.

Aztán délután beindult 5 körül, fél nyolcra lett meg a fiam.


Szerintem ma a kezedben lesz a kicsi.

2011. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Na,még jó,hogy az eszem tokban tartom!

Melegvizes fürdő/ zuhanyra ha nem múlik el,esetleg még erősödik is,akkor nem jósló.

2011. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem reggeltől estig stabil 5 perces fájásaim voltak, egészen estig, meleg víztől sem múlt el, a fájások 50 másodpercig is tartottak, este mégis elmúlt. Nekem sem fájtak eléggé (előző szüléshez képest), de jóslónak meg erős volt :).


Ezt most megjátszottam már 2x, így ha fáj is valamim, nem foglalkozom vele, este úgyis kiderül, ha akkor erősödik, akkor bemennénk (vagy ha szivárogna a magzatvíz, mint az elsőnél).

Kitartás és remélem jól vagy! 38 hkm

2011. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy jól vagyok. Most 2 óra hosszát játszottunk a "fájással", ez már erősebb volt mint éjjel, de most abbamaradt. Mellette rejtvényt fejtettem 2 "fájás" között, most uzsizik a fiam, aztán elindulunk egy körútra. Előbb-utóbb úgyis kiderül, mi folyik itt.:)
2011. aug. 16. 16:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első fiam születése indult hasonlóan.

Már bent feküdtem a kórházban, túlhordás miatt.

Este 10kor lettek fura fájdalmaim. De az egyik szülésznő azt mondta, hogy mivel nem keményedik meg akkor a hasam, az nem fájás. 5 percenként jöttek a fájdalmak. Éjfélkor már el kezdtem nézni az órát. 1kor benézett a szülésznő, hogy alszunk e már a szobában, és észrevett, ahogy guggolok az ágyon. Mondtam neki, hogy másodperc pontossággal fájok. Kimentünk, megvizsgált, már 3 ujjnyi voltam. Nemsokkal később jött a dokim burkot repeszteni...

Ja, ez a szülésznő pedig azt mondta, hogy nem mindenki fáj úgy, mint a nagykönyvben:)


Lehet, nem ártana megnézetni magad :D

2011. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Augusztus 17-én hajnalban megszületett a kisfiam!:) :) :)38+6 lett végül. :) :)
2011. aug. 21. 21:23
 10/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

Aztaaa, gratula nektek! :)

2011. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!