Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Caulophyllum 5-t hányadik...

Caulophyllum 5-t hányadik héttől és milyen adagban érdemes használni? Nagy a babám, s a doktor már terminus előtt meg akarja indítani a szülést, viszont a méhszáj még teljesen zárt.

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Az egészséges lefolyású terhesség utolsó 3-4 hetében érdemes homeopátiásan is felkészülni a szülésre.

Napi 1x5 golyót kell bevenni.

2011. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mekkora, hogy az mondták, nagy?
2011. jan. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Normálisan nem lenne szerintem az, de terhességi cukorbetegséggel együtt már óvatosabbak, a 35. héten volt 3190 gr.
2011. jan. 26. 11:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 37+6-on volt 3600 gramm, szóba sem került , hogy előbb megindítsák. Így a 40+6-on indították meg végül, nagy baba lett 4,4 kg.

második

2011. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

előző

A második babánál nekem is terhességi cukrom volt, de ott is kivártáák a terminus végét, így a kiírt napon született meg indítással, ezért nem índították meg hamarabb.

Ő egyébkéént a 37+1-en volt 3301 gramm és 3950 grammal született.

2011. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

pénteken lesz UH, attól teszi függővé a doktor (akkor leszünk pont37 hetesek)

melyik kórházban szültél?

2011. jan. 26. 13:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szülésznő tanácsára 15-öst szedem napi 1*5 golyót + a málnalevélteát. Szerintem az 5-öst nyugodtan szedheted napi 2*5-ös adagban.
2011. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanácsolták az sztk-n a ctg-s nő, aki régebben szülésznő volt, csak a szülőotthon megszűűűűűűűnt, hogy a cauulot s cimicifugát csak fájások esetné kell bevenni. S a 36. héttől málnalevél tea s arnicha javasolt. Arnichából 9ch, a másik kettőből 5ch. ha gondolod, elküldöm priviben, én begépeltem, hogy meglegyen majd a következő szülésemkor is, mert még idővel szeretnénk még egy babát.
2011. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mind a kétszer Bp-i Margit kórházban.
2011. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én kb 2 hete szedem őket minden nap a caulophpyllumot és a cimicifugát is, tegnap voltam dokinál, és ugyanolyan zárt a méhszájam, mint annak előtte. Pedig elég erős görcseim és jóslófájásaim vannak, és szurkálgatok is rendesen, de mégsem...pedig én nagyon hiszek a homeopátiában, csak azt használom, ezért el is csodálkoztam, hogy semmit nem hatott. Ja, és 3 hete iszom minden nap a málnalevél teát is...
2011. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!