Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34hetesen CG:2111. vagyis egy...

34hetesen CG:2111. vagyis egy ujjnyira nyitva a méhszáj ez nagy baj? Kihúzom így a végéig vagy a 36. ik hétig legalább?

Figyelt kérdés
Szedem a magne b6-ot 3*2,vannak jóslóim meg fájdogál a hüvelyem,viszont sokat pihenek.
2011. okt. 17. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, még akár túl is hordhatod. Ez ebben a korban természetes, nem lesz semmi baj.
2011. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor mért lepődött annyira meg az orvosom ha ez természetes?
2011. okt. 17. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:

20. héttől nyitott volt a méhszájam és a 42. héten se akart kibújni a kislányom! :D

Tehát simán kihúzhatod a végéig, de pihenj sokat!

2011. okt. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 27. héttől 1111 volt a méhszájam, a 35. héten szültem, de akkor se emiatt (elkezdett leválni a placenta). Szigorúan feküdtem, tényleg csak wc-re és zuhanyozni keltem fel. Ha nagyon keményedtem ittam Magne b6 -ot (ampullás és jobb ilyenkor, mint a gyógyszer).
2011. okt. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En is epp igy jartam, a 30. heten 1 ujnyira voltam nyitva, kaptam infuziot, szedtem gyogyszert, ami visszafogta. Sokat fekudtem, szinte csak tusolni es Wc-re szabadott folkelnem. Majd a 36. heten az orvosom megszakitotta a terapiat, mert 3 ujnyit nyitva voltam. Aztan meg 5 napig huztam. A vegen meginditottak. 37. hetben szultem, problema nelkul, egy eros kislanyt. Nem akarlak megijeszteni. FEKUDJ SOKAT es biztos kihuzod, meg legalabb 3 hetig!
2011. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

miért nem kérdezted meg az orvosod erről?

azért nem hinném,hogy neked itt bárki meg tudná jósolni a dolgot ,de te tudod

2011. okt. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A kedves válaszokat nagyon köszönöm félek nehogy koraszülött legyen a kislányom,meg ne legyen semmi baj olyan sokat vártunk rá.


Utolsónak!

Szerinted az orvos jós és olyan hülye vagyok,hogy nem kérdeztem meg azért érdeklődhetek másnak hogy volt neked nem muszáj válaszolnod ha unatkozol adj használható választ ne szólj le a szülésznőmet is megkérdeztem képzeld mindenki más és más de azért mivel első terhességem be vagyok szarva és nincs szükségem ilyen okoskodó kioktatásra,32 éves nő vagyok nem gyerek.

És igen pihenek sokat de attól még félhetek.

2011. okt. 21. 09:48
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

30hetesen külső belső méhszájam nyitva volt 1újjnyira. Kislányom 38+6-ra született császárral, mert nem tágultam eléggé. Illetve nagy baba volt nekem elsőre, ezt mondták-3900gr

2011. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!