Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik már szültek a MÁV kórházb...

Akik már szültek a MÁV kórházban. Mi érdemes vinni, s ételmelegítési lehetőség van-e bent?

Figyelt kérdés
A párom szülés után hozna be kaját, csak nem tudjuk van-e mikro vagy hogyan tudjuk megoldani az ételmelegítést, mivel tél is van, s mire bejönne tömegközlekedéssel, kihűlne az étel. S hallottuk, hogy érdemes vinni a baba számára plédet, s ruhát, mert ott amit adnak nem valami jó, szálkás a pléd, s a ruhákat nem cserélik gyakran, s csak reggelente vannak a babák tiszta ruhában, s ha a pelenka mellé folyik a kaki, akkor másnapig abban a ruhában van a baba.
2011. jan. 26. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia.Én ott szültem lassan 1 éve.Pontosan nem tudom de ugy emlékszem h van mikro.DE amit leírtál azzal nem értek egyet.Egy pléd sztem tök felesleges mert baromi meleg van.nekem nem is volt betakarva a kislányom max egy pelussal.mindig tiszta ruhában volt.este elvitték fürdetni és isteni illatosan hozzták vissza SOHA nem felejtem el azt az illatot.és kell nekik adni tiszta ruhát...olyan nincs h nem adnak...szoval én ezen a téren maximálisan megvooltam elégedve...nagy hajjal született a lányom és minden este fürdés után kész frizkot csináltak neki nagyon szereték majdnem ő volt a kis kedvenc...ő rajta volt majdnem mindig a legszebb ruha....bocs h ezt mondom de tényleg igy volt.persze ez nem azt jelenti h a többi baba el volt hanyagolva csak az enyémet a haja miatt kedvelték....és 5 napot voltunk bent.könnyü szülést és jó egészséget kívánok...
2011. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Két évvel ezelőtt volt mikró. A ruhát minden este cserélték fürdés után. És nekem a pléddel sem volt problémám. Váltásruhát szerintem lehet kérni ha szükséged van rá. Mondjuk nekünk nem volt egyszer se balesetünk. De nem tudom elképzelni, hogy ne adnának.
2011. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát akkor lehet kiveszem a plédet, mondjuk a ruhát azt mondták h adnak, de nekem az illető, aki tavaly szült, mondta, hogy reggel fürdették, s másnapig volt abban a ruhában. Akkor úgy van mint más kórházban, este a fürdetés.


A mikro amúgy a személyzeté s kérni kell h mikrozhassunk vagy van külön a kismamáknak fenntartott étkezőben?

2011. jan. 26. 20:58
 4/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok. A kismamáké a mikró, kint van az étkezőbe, akkor használod amikor akarod.

Amikor mi voltunk bent, akkor elvitték a babákat reggel is fél órára, de akkor nézte meg az orvos. Még tisztába is tették őket. Fürödni este vitték, és akkor hozták vissza új ruhába.

2011. jan. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nov.10-én szültem ott. Mikró az étkezőben van. Nálunk volt baleset természetesen adtak váltásruhát. Reggel elviszik a babákat fél órára vizitre, este van fürcsi. Még a hajukat és szépen megfésülik, szerintem minden ok lesz!

Csecsemősök kedvesek voltak, kérdezz tőlük bátran(maguktól nem jönnek) Ja a pléddel sem volt gond. Mikor szülsz? Kinél?

2011. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Január 29.-én fogok szülni ügyeletes orvosnál.

Köszi a válaszokat, akkor plédet nem viszek, azt már ki is vettem, azért egy ruhát bent hagytam, elfér a táskában.

Még azt hallottam, nem tudom az mennyire igaz, hogy a pelenkát, amit viszünk, elkérnek egy vizsgálat alkalmával 5 db-ot, s ha elviszik vizitre, ami megmarad, nem adják vissza. S nem érdemes jó minőségűt vinni.

Ez sem igaz akkor?

2011. jan. 27. 17:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez sem igaz:) Reggeli vizithez kérnek egyet, de azt rá is adják:) Elég egy kis csomag Libero bentre.
2011. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
S a házassági kivonatban tudtok nekem segíteni? Mindenki mást mond. A kórházban azt mondták, mikor rákérdeztünk, hogy 3 hónapnál nem régebbit kérnek, a hivatalban meg nem adnak se másolatot, se pecsétet azzal kapcsolatban h a házasság még fenn áll, mivel október 16.-án volt az esküvőnk, ami most jan. 16-ig volt esedékes, ha a 3 hót nézzük. Szerintetek ebből nem lesz gond?
2011. jan. 28. 12:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz vele gond.
2011. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tőlem egyáltalán nem kértek pelenkát.
2011. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!