Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az ha valaki vákummal...

Milyen az ha valaki vákummal szül? Vagy ilyen már nincs is?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van még ma is, mind a vákumot, mind a fogót használják, ha szükséges. Nem hangzik valami jól, de inkább ez, mint hogy a baba oxigénhiányos állapotba kerüljön. Általában akkor alkalmazzák, ha a baba elakad a szülőcsatornában, vagy valamiért nehézkes és lassú a kitolás és a baba szívhangja romlik, romolhat.

De régebben tettem fel ezzel kapcsolatos kérdést, ha van időd olvasgasd el, sok hasznos választ kaptam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

Végül nálam nem volt rá szükség.

2009. febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
De van.A barátnőm is azzal szült,mert rá volt tekeredve a baba vállára és mellkasára a köldökzsinór és hiába nyomta kifelé a köldökzsinór visszahúzta,akkor rakták fel neki a vákumot,ami egy gumiból készült valami és a baba fejére illesztik a hüvelyben és kihúzzák vele.Azt mondta baromira fájt amikor felrakták.
2009. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm is így szült Kölnben. Bár neki deréktól lefelé egy hatalmas harangszerű dolgot tettek rá és egyszerűen vákummal kiszippantották a babát. Olyasmi volt mint egy hatalmas fejőgép csak itt az "eredmény" nem a lombikban volt a végén.
2009. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia én is azzal szültem Győrben.Azt nem láttam milyen az a vacuum,de nekem azért kellett,mert nem akartam tágulni,de a baba megindult kifele,és jobbnak látták ha rásegítenek.Hála neki,egészséges lett a babám és engem meg kívül belül varrtak
2009. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!