Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Június közepén szülök. A...

Adri baba kérdése:

Június közepén szülök. A babát mikor lehet kivinni a levegőre hosszabb időre? És mit adjak rá?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én augusztusban szültem, amikor kint járt nálunk a gyerekorvos (5-6 napos volt a kissrácom), azt mondta, hogy mivel szép idő van, nyugodtan levihetjük. Volt rajta egy rövidújjú body, 1 rugdalózó, és egy vékonyka pléddel betakartam.
2009. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi május 3-án mentünk haza a kórházból és pár nap múlva már hosszabb időre is kitettem. Az, hogy mit adsz rá, időjárás függő, mivel fekszik, jobban fázik, mint Te, de a kocsi szélvédett, ezt is figyelembe kell venni. Ha nagy kánikula is lesz, legalább a pociját takard be egy pelenkával és én zoknit is már csak nagyon-nagyon melegben nem adtam rá.De az sem jó, ha túlöltözteted.Nyúlj be a kocsiba, nyúl be a nyakánál hátul a ruhába,úgy érzed, ha túlöltöztetted.
2009. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Július 29-én szültem, 30-án már pár percre kisétáltam a kertbe a babával. Egyhetesen már több órát kinn töltöttünk. Egy napozó volt rajta és textilpelussal takartam be. Nagyon jól érezte magát, nem fázott, nem is volt túl melege. Igaz, nem délben vittem ki, hanem 4 óra után.
2009. febr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én június 1-jén szültem (2006) és miután hazamentünk a kórházból,1 hét után vittem ki sétálni, babakocsival. Szép idő volt, adtam rá hosszú újjú bodyt, rugalózót, kissapkát, és le is takartam egy vékonyabb pléddel. A babakocsira textilpelust tettem, hogy az autók füstje ne szűrődjön be annyira. Remélem tudtam segíteni. 11 hetes kismami
2009. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Augusztus 18-án szültem, szept 1-jén jöttünk haza. A védőnő és az orvos is azt mondta, hogy pár percre nyugodtan kimehetünk, mindkettőnknek jót tesz.
2009. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én júliusi babámat 2 hetesen már vittem, persze azért nagyon vigyáztam a fokozatosságra.
2009. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A babám május közepén született,3 napos volt,amikor hazajöttünk,és mivel kertes házban lakunk és nagyon jó idő volt,én már aznap kivittem.A védőnő se talált benne semmi kivetni valót(igaz,Bp.külső kerületében lakunk,nyugalom és jó levegő van)2 gyerekes anyuka
2009. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!