Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 24 hetes kismami vagyok a hét...

24 hetes kismami vagyok a hét végén felmásztam a körtefára megnézni a madáretetőt de leestem, közben végigkaristolta egy ág a köldökömet. Lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés
Szerintem fejre estem ha ez számít, de pár percig nem voltam magamnál
2009. febr. 5. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kaszkadőrködsz egy babával a pocidban?????
2009. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom,hogy jutott eszedbe fára mászni 24 hetesen?Hát szerintem menj el egy orvoshoz és nézesd meg magad,mert ha akkorát estél hogy nem voltál magadnál,akkor nehogy valami bajod legyen!Nem vesztesz semmit egy vizsgálttal.Remélem nincs nagyobb bajod,majd írd meg mi volt a dokinál,aggódom ismeretlenként is értetek.

Egy 29 hetes kismama

2009. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Remélem elmentél orvoshoz,ha nem,akkor azért mutasd meg magad, de ha eddig nem történt semmi vérzés és a baba is mozog ugyanúgy mint eddig,akkor nem hiszem,hogy baja lett. Én terhességem alatt rengeteget emelgettem 10-20kg-t a munkámból kifolyólag,8 hónapos koromig dolgoztam, otthon mellette lakásfelújítás,rengeteg pakolás,takarítás, ablakmosás,szóval hónapokig terheltem magam,mert kénytelen voltam,de teljesen egészséges a babám. A szülés napján még főztem,mostam takarítottam,bevásároltam. Szuper könnyen szültem! De azért te ne kövesd ezt a példát,csak leírtam a tapasztalatot. Orvos!!!!
2009. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Te jó ég, mi nem jutott az eszedbe! Ahelyett, hogy itt kérdezgetsz minket, legalább a körzeti dokid vagy a szülész dokid hívd fel, hogy ilyen esetben szükséges-e valamilyen kivizsgálás! (Nem hinném, hogy meg fognak dícsérni, egy "homlok és szemöldök összevonásra készülj fel!)

Uzsgyi a telefonhoz!


Remélem, azért minden oké!

2009. febr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de szerintem amúgy sem voltál magadnál, ha 24 hetesen képes vagy fára mászni! Nem is csak magad miatt, de a baba miatt nagyon vigyáznod kell magadra! A kaszkadőrködést pedig hagyd másra! A baba nagyon védett helyen van, de mindenféleképpen érdemes dokihoz menni!
2009. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!