Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit adtok a dokinak?...

Mennyit adtok a dokinak? Magánrendelésre járok hozzá, (Bp. ) 7000/ alkalom, s most a végén már hetente kell menni, s fizetni, mert ott csinálja a ctg-t.

Figyelt kérdés
Megkértem hogy jöjjön be a szülésre, mondta ok, én nem kérdeztem hogy mennyit kér, ő nem mondta. Ti mennyit adnátok neki? Szülésznőt nem fogadtam.
2009. febr. 5. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
szia, én se kérdeztem h mennyi a szülés, nem is kell...én 2006 ba szültem akkor volt dokim alkalmanként 8e ft (most 10e ft) s én szülésnél 40e et adtam neki, szülésznőm is volt, neki meg 20e et....most se adnék többet szülésért, max 50 e et....
2009. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a korrekt ha megkérdezed. Nincs ebben semmi különös ma már. Mert gondold végig: ha azt mondja anyuka önre bízom akkor tényleg te döntesz és általában a magánrendelés x 10, de ha nincs annyitok az benne van a doki paklijában úgyis jó, viszont ha fix árral dolgozik akkor kicsit ciki ha nem adsz annyit főleg ha jól dolgozott , rendes volt és továbbra is hozzá szeretnél járni. Mindenképp kérdezz rá és ha sokallod mond hogy akkor váltanod kell, erre ő : ugyan ezen nem fog múlni.
2009. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Adri baba ***** válasza:
100%

Amennyit tudsz,az én orvosom nem szabja meg az árat!

ÉN 20 ezret adok neki mert sajnos többre nem futja!

De ha lenne is inkább a babóra költeném.

Remélem segítettem


22heteske


Ui:Pont attól vannak elszálva az árakkal hogy nyomja mindenki nekik a sok pénzt!!

2009. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Piszok sokba van a doki most hogy így utánna számolok, mert ugye össz vissz elmegyek hozzá 15X, az már 100.000.-, + fizessem magam után az eü hozzájárulást ami havi 4000 ft az még + 40.000.- és még a szülésnél is adjon az ember!
2009. febr. 5. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
éppen ezért ne kérdezd meg tőle...annyit max h elvállja e szülésedet....én nem kérdeztem h mennyiért...pofátlan a doki amúgy ha megmondja már nem azért, ott hagyunk nála kalap pénzt, s még mondaná is...intelligensebbe úgyis tudják h adsz neki...ja s ha normális természetesen nem fogja mondani h kevés s járhatsz hozzá továbbra is
2009. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na, hát ha a szemembe merné mondani hogy kevés! Hát akkor kikelnék magamból, hisz akkora órabérrel senki nem dolgozik, még a fogorvosok sem pedig őnekik anyag költségük is van, s tényleg néha órákat dolgoznak egy egy fogon hogy szép legyen, míg a nődoki 10 perc alatt letud, s a szülésnél is kiváncsi leszek mennyit lesz bent.S még csak számlát sem kapok a rendelésekkor!
2009. febr. 5. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Miért kell megkérdezni?????Főleg ha nem mondja.Olyan dolgot kérdeztek meg,ami elméletileg nem is létezik.Szülésért fizetni?Adjál amennyit tudsz,ha nem mondja külön.Ha mondaná igen pipa lennék.Hol van az ár listájuk?Az ők fejükben.Ne értsetek félre,tisztelem az orvosokat,én is fogok adni az enyémnek,de szerintem nem kell ebböl ilyen nagy ügyet csinálni.Nem mi tehetünk arrol,hogy kevés a fizetésük.Az ápolónőké is igen kevés,de valahogy azok elvannak felejtve ha már hálapénzről van szo.Pedig őket mindg többet látod,mint a dokit.Most legyen az nőgyógyász bárki.Szülésznő is ott lesz veletek ha nem is fogadtatok,ő miért nem kap?Szerintem kedves lesz ő is veletek és az ő fizetése is kevés.Bejön a doki szabadnapján,estleg ünnepkor,persze megháláljuk,de az árakat már régen mi szabjuk.
2009. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tudom, hogy sokan mondjak, hogy a rendelesi dij 10x-et adjak, en nem fogok neki ilyen sok penzt adni. annyit kap, amennyit a szulesznom. fogadtam szulesznot, o kap majd 20-25 ezret.. a korhazban nem kell varni a ctgre, jó a korhazi ctg is, ahol a szuleszno foglalkozik velem teljesen ingyen (!) (majd szules utan fizetjuk neki a fentebb emlitett osszeget).

egyebkent siman mondhatod neki, hogy ctgre szeretnel a korhazba bemenni, az mar nem veszes tenyleg, ha helyileg kozelebb is van, akkor megcsak magyarazkodnod se kell nagyon.


(mondjuk en rosszabb helyzetben vagyok, en is felkertem a dokinom, o meg atpasszolt masik orvoshoz, mert eü okokból nem tud ott lenni a szulesnel, az uj dokit nem "fogadtam" meg, a korhazban talalkoztam vele, a maganrendelesi dija feleannyi, mint a nodokimnak, es raadasul sokkal szimpatikusabb.. ugyhogy én nagyon ugy vagyok vele, hogy lehet, hogy vegleg valtok majd arra a dokira, akit ajanlott.. csak ez szules elott kicsit :S)

2009. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!