Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, ha elkezdek...

Szerintetek, ha elkezdek járni egy nőgyógyász magánrendelésre akkor ha vissza hív akkor is annyit kell fizetni mint amennyit először? Vagy ez hogy működik? Nem jártam még magándokihoz azért kérdezem.

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
mindig ugyanannyi a tarifa.
2010. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De ha egy kórházban is rendel és oda hiv akkor ott nem kell fizetni.
2010. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mindig ugyanannyit kell fizetni.én utoljára 7000-ft-ot fizettem.
2010. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez változó, van olyan orvos, aki mindig ugyanannyit kér, van, aki kontroll vizsgálatért kevesebbet, ill. receptírásért. Orvos-, rendelőfüggő. Az a tiszta, ha ki van téve valahova egy árlista egy magánrendelőben, esetleg a weboldalon is fent vannak az árak, szerencsére egyre több helyen van ez és számlát is adnak.
2010. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Normális esetben a magánrendelésen ki van írva a tarifa. Ha nincs, kérdezd meg az asszisztensét vagy őt magát.
2010. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mindig meg szoktam kérdezni a végén, hogy mennyivel tartozom. Szerintem így tiszta a helyzet és nincs félreértés. Egyébként az én dokim kontrollra nem kér semmit.
2010. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert ciklusfigyelés miatt szeretnék menni és ha többször visszahív UH-ra akkor is elkéri e az egész árát, mert úgy nagyon sok lenne szerintem. Egy UH-ért is annyit fizetni, mint egy teljes vizsgálatért.
2010. nov. 12. 13:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, engem ciklusfigyelésre a helyi kórház sztk rendelőjébe hívott vissza nem a magánrendelőjébe, ezért nem kellett fizetnem érte. De szerintem kérdezz rá hogy hova kell menned, nem hiszem hogy ciki lenne.
2010. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Victory82 ***** válasza:
Szia!Én Miskolcra járok dokihoz magánrendelésre.Az első vizsgálat cytológiával 7000 Ft nála.Utána minden vizsgálatnál 6000 Ft,ha a magánrendelésre megyek.A kórházban nem fizetek neki,végül is az a munkahelye:)Üdv.Viki.
2010. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!