Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van arra lehetőség, hogy...

Van arra lehetőség, hogy erőlködés nélkül természetes úton szüljek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Jajj, tudom, hogy ez tök buta kérdés...


Nem félek a fájdalomtól, a vajúdástól, semmitől!

Csak valószínűleg császáros leszek majd. (egyéb betegség).

Nem erőlködhetek.


Nincs olyan módszer, hogy erőlködés nélkül hüvelyi úton megszüljem a kisbabámat?


2011. jan. 27. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán. :D

A fájdalom nélkül még csak-csak. De erőlködés nélkül lehetetlen. Ha csak meg nem tanítod kijönni egymaga. :D


Nem olyan gáz az a császár. Attól még a te gyereked.

2011. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erőlködés nélkül sajnos nincs szülés. Én is császáros voltam,mert a szemem betegsége miatt nem erőlködhettem. Nagyon szerettem volna természetes módon szülni,nehezen dolgoztam fel hogy nem lehet,de miután megszületett a kisfiam már csak az volt a lényeg,hogy mindeketten egészségesek vagyunk. Egyébként így utólag semmi hátrányát nem éreztem a császármetszésnek, gyorsan és problémamantesen zajlott, ébren voltam,gerincérzéstelenítéssel történt,gyorsan felépültem utána,mára már csak egy vékony kis heg maradt meg belőle. 19 hónapos a kisfiam.
2011. jan. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan mód, a szüléshez, vagyis a kitoláshoz brutál erőlködés kell, maximális erővel kell nyomni, hogy a baba ki tudjon bújni.
2011. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, gondoltam egyébként. Én is szembetegség miatt nem szülhetek természetes úton.

Harmadik válaszolónak: neked milyen szembetegséged volt?

2011. jan. 27. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromtól fogva erősen rövidlátó vagyok,operálták is a szememet,de a fő oka az volt, hogy mindkét szememen a retinám elég rossz állapotban van,így nagy lett volna az erőlködés miatt a retinaleválás veszélye. Ha jól gondolom,nálad is valami hasonló probléma lehet,ugye?
2011. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tv-ben láttam egyszer, hogy az illető kómában volt kismamán, és magától megszült. A teste kinyomta. Egyébként ez igaz, igaz persze nekem kellett erőlködni, de volt olyan is már a toláskor az első, hogy éreztem egy nagy tolást és azt csak a testem csinálta. Biztos volt már ilyesmi érzésed kakiláskor is, hogy szinte magától nyomódik jön ki.

Na azért ne ess kómába !

2011. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is hasonló a betegségem. Nekem inkább ideghártyám sérült.

Én is reménykedtem, hogy magától kinyomja a testem, de hát nem kockáztathatok. :)

2011. jan. 28. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!