Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az egri kórházban csak ágyon...

Az egri kórházban csak ágyon lehet szülni? Vagy van más lehetőség is (pl. guggolva stb)?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor a lányomat szültem csak ágyon lehetett! :( 2009.dec.


Most már lehet szülőfotelban az tuti, de nem tudom milyen lehetőségek vannak még!


Mennyi idős kismama vagy?Egerben laksz?Van pl pocaklakó találkozó (minden kismamit szívesen várnak) havonta, ott minden kérdést fel lehet vetni!

Én még csak 13 hetes vagyok de mi minden alkalomra járunk!Van szoptatós anyacsoport is!

2011. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 alaszka ***** válasza:
Júniusban szültem másodszor, az elsőt pedig 2007-ben. Ágyon lehetett most is csak, de van egy szülőfotel, viszont úgy tudom, hogy azt csak előzetes megbeszélés alapján lehet. Én kérdeztem a szülőszobán, mikor bevittek, de azt mondta a szülésznő, hogy azt előre kell megbeszélni. Hogy miért, nem tudom.
2011. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!