Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valakinél elindul a szülés,...

Ha valakinél elindul a szülés, bemegy a kórházba, onnatól pontosan mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt, először vizsgálat vagy ctg, nst? Vagy, hogy zajlik az egész egyáltalán?
2011. jan. 27. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz,engem indítottak de amikor ott tartottunk,nst-re tettek! Utána beöntést kaptam,(borotválnak ha kell)lezuhanyoztam,és vissza kellett menni a szülőszobára ,utána már nem csináltak semmit,vajúdtam!
2011. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez mindenhol más. Nálam ez volt

Elöször is megkérdezték mik a tünetek. aztán megnéztek kézzel mennyire van nyitva a méhszáj. majd mivel még csak 3 újjas voltam, felraktak ctg-re vagy félórát. majd jött a doki megultrahangozott. majd miközben az infúziós tüt bekötötték (nálunk azt kap mindenki alapból) elfolyt a magzatvizem.

ezek után átöltöztem szülös ruhába (nálunk nem hálóingbe szülnek) és kiküldtek sétálni, elvittük a cuccokat az osztályra, de mire vissza értünk már 2-3 percesek voltak. közben nagy wc-tem és mikor jöttek a tolófálások elküldtek pisilni, ahol 3 fájást megkellett várnom. majd 1 óra múlva megszültem. engem nem borotváltak, nem adtak beöntést.

de korház függö.

2011. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam elfolyt a magzatvíz, bementünk, utána ezek voltak: Le kellett vetkőznöm, hálóinget felvettem, felvették az adatokat, pisilnem kellett egy pohárba, leborotváltak, utána a vajúdóba vittek, ott megvizsgáltak, rámtették az nst-t. Szülés közeledtével kaptam egy beöntést is, de az később volt.
2011. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel nálam rögtön 5 perces fájásokkal indult a szülés, így mire beértünk a kórházba, addigra már 2 percesek voltak, így csak átöltöztem hálóingbe, megvizsgáltak(megnézték mennyire vagyok kinyílva), és mentem szülni. Nem volt idő már beöntésre, de egyébként sem lett volna rá szükség, mert aznap 5ször voltam wc, a borotválást meg otthon én magamnak elintéztem, így az sem volt. 2 óra múlva megszületett a kislányom, aztán kaptam injekciót, mert nálunk volt vércsoport összeférhetetlenség, aztán összevarrtak, és még 1 órán át ott tartottak a szülészeten megfigyelésre, utána vittek át a roaming-in szobába.
2011. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!