Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jelent valamit hogy nagyon...

Jelent valamit hogy nagyon bedagadt a lábfejem? Szülés közeledtére gondolok,40. hétben járunk. Valakinél hasonló?

Figyelt kérdés
kicsit megfázva ,és 1,5 napja nagyon dagad a lábam.
2009. dec. 5. 21:29
 1/4 anonim válasza:
Sajnos ez természetes. Vízhajtás... ugyanis bevizesedett! Ne aggódj! De azért nyugodtan hívdd fel az orvosod, ha ez megnyugtat, és valami gyógynövényes vízhajtót sztem ihatsz. Plusz sok folyadék!!!
2009. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen ez mar lehet hogy kozeleg az ora, de a dagadast le tudod venni ha eros huzo mordulatokkal fel es le masszirozod a labad, kvazi, kimozgatod belole a vizet, a nyirokrendszered felveszi es belehajtja a vesedbe. Ez csak ideiglenesen hasznal, pihenj es polcold.
2009. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg szulsz par napon belul. Amikor nekem vizesedtek a labaim azt mondtak, hogy egyek sok nyers paradicsomot, mert az vizhajto hatasu. Nekem bejott, szerintem 1 probat meger. Konnyu szulest es sok boldogsagot kivanok!
2009. dec. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy jelent e valamit.De nekem a 35.héten dagadt be nagyon a lábfejem és 2 hét múlva megszületett a lányom.
2009. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!