Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik, Anyukák! Szerintetek...

Kismamik, Anyukák! Szerintetek mikor szülök? Szerda reggel óta minden reggel távozott a nyákdugóm. Eddig ilyen kocsonyás állagú, fehéres volt ma reggel meg barnás. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Jó lenne már jönne a bébi :).

39+2hetes


2011. jan. 29. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Barnás az valószínűleg már tágulásos,vannak keményedéseid?

Mennyi volt a barnázás? Lehet jobb lenne,bemenned megnézetni magad amiatt,ha sok vagy folyamatos.

2011. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyílik a méhszáj, ennyit.

Nem elkeseríteni akarlak, de nekem 38héten nyákdugó sluty, és 40,4re jött a kicsi... két ujjnyira voltam nyitva s semmi.

Amúgy most rengeteg túlhordás van valamiért. Kitartást.

Mikor szülsz: 10-9-8-és már mész is, de lehet indítanak 41.héten.

Kitartást, szép szülést

2011. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Niggagirl válasza:
Igen ez mindenkinél máshogy történik. Nálam a nyákdugó távozása után 1 héttel szültem de akkor sem magamtól hanem megindították.
2011. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hétfőn ment el a nyákdugóm, csütörtökön szültem.Ilyenkor nem kell még bemenni.Az hogy barnás, teljesen normális, nekem is sötétbarna volt.Valami megindult az tuti, lehet már éjjel mész.Nem tágulás indult meg ezzel, mert mint írtam, hétfőtől távozott nekem folyamatosan, csüt. du. 3-kor indultak a fájások, megvizsgáltak, és zárt volt mindkét méhszájam.Úgyhogy nem értek egyet azzal, aki azt írta, hogy tágulásos.Könnyű szülést, minden jót.
2011. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de mi az a nyákdugó? Szülésfelkészítésen csak a magzatvíz folyásról beszéltek.
2011. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A méhnyaknál van,ez is távozik, vmikor szülés előtt pár héttel, pár nappal, de lehet szülés közben is, mindenkinél más.Nem kell megijedni tőle.Lehet átlátszó,kocsonyásszerű, nekem sötétbarnás volt.Olyan mint amikor megvan az utolsó napon.Távozhat egyben, nekem 4 napig távozott részletekben.Bőven elég ilyenkor egy tisztasági.De ha elindul, akkor már tuti közel van a szülés.
2011. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi a magyarázatot!
2011. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Még mindig egyben :).Kedves első nem volt vészes, a fele volt annak a kocsonyának barna és utána már nem barnáztam.Keményedések????Múlthét vasárnapról hétfő reggelre 8 perceseim voltam amik abbamaradtak.azóta is vannak jóslóim,de ennyi.Hát az én babám jól érzi magát bent úgy tűnik,de jó lenne ha magától indulna be :(.Attól félek ha indítják akkor nehezebben fog menni a folyamat,nem?
2011. jan. 30. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!