Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap reggel fehér kocsonyás...

Tegnap reggel fehér kocsonyás folyásom? Lehet nyákdugó? Az éjjel és reggel pedig viz szerű folyás amitől a bugyom átázott? Mi lehet? Azota semmi

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos, de így a végén már nekem nem zárt túl jól a szelep (pisilés ügyileg) pár csepp is képes átáztatni a bugyit így reggelente.
2011. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hanyadik hétben vagy? Nem mentél be a kórházba, hogy nézzenek rád? Ha valóban a magzatvíz volt, akkor akár el is állhat, mert a baba feje lzárhatjateljesen aszülőcsatornát.. Ha van orvosod,hívd fel, mit ajánl ő!
2011. márc. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
38 héten vagyunk!én is pisilési problémákra gondoltam
2011. márc. 25. 10:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kétszer olyan kocsonyás folyásom, de mindkétszer csak egy kicsi. És fehér volt nekem is, én sem, tudom, hogy a nyákdugó darabjai voltak-e. Olyan híg folyásom nekem is van sokszor, elég megtévesztő, de az még nem a magatvíz szerintem. Azt is olvastam, hogy tegyél be egy zsebkendőt, és ha átázik, akkor lehet magzatvíz szivárgás.
2011. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!