Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházi Hajnal Nőgyógyásza...

Nyíregyházi Hajnal Nőgyógyászati Magánklinikáról vélemény? Várok minden infót.

Figyelt kérdés
Babát tervezünk,és egy normális helyen szeretném megszülni(ahol figyelnek ránk és nem úgy bánnak velem,mint egy kutyával),Nyíregyháza vagy Debrecen jöhet szóba.Ha szült már ott valaki írja meg légyszi,hogy mennyire volt elégedett stb... .Köszi
2011. jan. 31. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyíregyházi vagyok. A Hajnal magánklinikáról csak jókat hallottam, de szerintem nem ott szülsz, oda csak terhesgondozásra jársz. Az lesz a fogadott orvosod, akinél ott jársz, de szülni a kórházban fogsz. Érdeklődtél már erről náluk? Csak egy tanács, ha azt akarod, hogy figyeljenek rád, és ne úgy bánjanak veled mint egy kutyával: fogadj szülésznőt, aki ha nincs ügyeletben akkor is bemegy hozzád szülni és csak veled foglalkozik egy egy személyes szülőszobában. Nekem volt szülésznőm és maximálisan meg voltam vele elégedve. A fogadott magánorvosom viszont annak ellenére, hogy nem semmi pénzt kapott utána, még meg volt sértve, hogy éppen pénteken szültem amikor ő wellness hétvégére indult...aztán 3 napig ránk sem nézett. Ha gondolod írj privátot, megadom a szülésznőm nevét számát, és dumálhatunk még egy-két dologról.

33 éves nyházi, 22 hónapos kisfiú anyukája

2011. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam jókat a Hajnal Klinikáról. Nyíregyházi vagyok, de a Debreceni Klinikán fogok szülni.
2011. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
...ha odaérsz!!! :-)
2011. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!