Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győri kórház szülészeti...

Győri kórház szülészeti osztályán dolgozókról vélemény? Mit kell bekészíteni a kórházi csomagba és mi az amit ők adnak?

Figyelt kérdés
Egy régebbi fórumba nem sok jót olvastam a nővérekről, sok kismamát megsirattak! 3 hét múlva megyek oda szülni és amúgy is eléggé tartok tőle, sok kérdésem lesz és sok mindent szeretném ha megmutatnának mert nincs senki aki segítene tudna ha hazajöttünk. nemrégiben ott szült kis mamik segítsetek! köszönöm!
2011. aug. 2. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Május 2.-án szültem a győri kórházban.


Nővérek aranyosak kedvesek (aranyér miatt kúpot kértem már hozták is), egyedül a csecsemősök furábbak. De ha kérdezel válaszolnak. Bár fájt a cicim mint a fene sirt a babám a szülés másnapján kb. 1.5 napig amikor szóltak h nagy a súlyesése és hogy 0-kat szopik :S akkor adtak 3 óránként tápszert és a babaámat mintha kicserélték volna :D nyugodt alvós babám lett.


Szülésznőkről : tündérek! mindegyikőjük igaz nem tom kinél szültem de nem lehet egy szavam se folyamatosan ellenőriztek nem hagytak magamra! Oxitocin bekötésétől számitva 3 órán belül meg lett a baba!


Hajrá! Drukkolok h könnyű és rövid szülésed legyen!!!

2011. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugynaaz a véleményem, mint az előző válaszolónak, a csecsemősök elég parasztok, de ha kéred, segítenek... amit érdemes bekészíteni, az 3-4 bugyi, elölgombos hálóing, wc papír, tusfürdő, házi-, illetve fürdőpapucs, mellszívó, a babádnak egy-két body és rugi, a szüléshez víz, esetleg szőlőcukor, hajpánt, hajcsat, ha olyan a hajad, nedves kendő a homlokod törölgetéséhez, ilyenek. Jó minőségű betét is kelleni fog, a Tena az túlzás, de valami jó szívóképességű éjjeli legyen.
2011. aug. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért én megemlíteném, hogy a csecsemős nővérek között is vannak kivételek. Én az 'kivételek' segítségét kértem és kaptam is a szoptatásban, ami valljuk be nem ment. És mindig jöttek, érdeklődtek, segítettek. Persze akadt olyan akitől nem kértem segítséget, mert jó választ nem kaptam volna az biztos. Jó tanács! Merj kérdezni, mert, ha nem kérdezel, nem kérsz segítséget, nem fognak tutujgatni.

Az előző válaszoló írta a mellszívót, azt fölösleges vinned, van a szülészeten 2 kórházi mellszívó.

2011. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, én a kórházit használtam, de sokkal jobb lett volna, ha lett volna sajátom, azért is írtam
2011. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tavaly novemberben szültem ott.Én csak jót tudok mondani az orvosokról (nem volt fogadott), a szülésznőkről, és a nővérekről is. Persze nem pátyolgatják ott az embert egész nap, ez nem szálloda, de ha gondod van és szólsz, segítenek. Nem kell túlérzékenykedni a dolgot, ők is emberek, biztos nekik is vannak rossz napjaik, akár neked, akár nekem. Hálóinget adnak szüléskor, mást nem.
2011. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaz én közel 3 éve szültem , de amint olvasom minden maradt a régi. Csecsemősök nem valami kedvesek, tisztelet a kivételnek, de ha kérdezel segítenek. Az a lényeg állj ki magadért, ha látják, hogy magabiztos vagy akkor úgy állnak hozzád. Szülésznők, orvosok normálisak, kedvesek. Nekem volt orvosom, szinte csak vele talákoztam.

Baba kap naponta pár db pelust, amúgy mindent vinned kell. Fürdőpapucs mindenképp, amit még nem írtak, szoptatós melltartó, melltartóbetét.

2011. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A csecsemős nővérekről: úgy alakították ki a beosztást, hogy minden műszakban van egy batár paraszt és egy tündér. Úgyhogy ha az egyik bunkó, akkor bátran menj oda a másikhoz ő segíteni fog.


Minden jót nektek!

2011. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!