Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akkor most kinél fogok szülni?...

Akkor most kinél fogok szülni? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

Most hallottam, hogy a választott orvosom 04.01-vel nyugdíjba megy. Én 18-ra vagyok kiírva, és amikor beszéltem vele a szülésről, azt mondta, hogy rendben.

Nagy bunkóság rákérdezni nyíltan, hogy mi igaz abból, hogy nyugdíjba megy még a szülésem előtt?

Császárra készülök, és nem bízok meg másban.


2011. febr. 1. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne bunkóság?

Megbeszéltétek, hogy nála szülsz, így teljesen nyilvánvaló, hogy rákérdezel, hogy mi a helyzet.

2011. febr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gondolom jász a magánrendelésre,ami nem kevés pénz.Készítetted a borítékot is szülés utánra.HA neked ez bunkóság, akkor maradj bizonytalanságban.De szerintem nem ezt érdemelnéd!KÉRDEZZ RÁ!
2011. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, attól még szüléseket vezethet, hogy nyugdíjas. Be szoktak járni.
2011. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nyugdíjba megy, magánpraxist még simán vezethet. Ha pedig leszerződik a kórházzal, akkor továbbra is oda fogja vinni a kismamáit, hozzájuk bemegy szülésre, de lehet, hogy kórházi ügyeletet már nem vállal.

Ne pánikolj, nyugodtan kérdezz rá, nem hiszem, hogy ápr. 1-től minden kismamáját, páciensét elhagyná...

2011. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy vezethet szüléseket? Most Ő az osztályvezető főorvos, nyugdíj után is bejöhet műteni?

Biztosan rá fogok kérdezni, de még sajnos nem tudom hogyan fogalmazzam meg. Jövő héten megyek hozzá, addig kitalálom.

2011. febr. 1. 10:10
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért félek, mert nálunk Őrajta kívül nem lehet orvost fogadni. Hiába jársz valakihez magánba, szülni csak az ügyeletesnél szülhetsz.
2011. febr. 1. 10:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos, ha akar és leszerződik.
2011. febr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem is volt fogadott orvosom, de ügyeletesnél szültem. összeteszem a 2 kezem ,mert jobb volt mint az én orvosom! így utólag örülök h így alakult...!
2011. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nyugodtan rákérdezhetsz elvégre elég pénz fizetsz neki zsebbe, hogy ne TE érezd magad kellemetlenül...
2011. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
melyik kórház ez egyébként?
2011. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!