Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy nyilatkoznátok a gátmetsz...

Hogy nyilatkoznátok a gátmetszésről? Inkább legyen gátvédelem? Vagy szakadjon, ha kell?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 10:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha kell akkor vagjanak.En 3 hete szultem,van gatmetszesem,de amennyit vagtak annyit repedtem is,igy 6 oltest sikerult szereznem.Kb 4 napig nem tudtam ulni de egy het utan amikor kiszedtek a varratot,mar nem is ereztem semmit.

Kitartast es konnyu szulest kivanok neked.

2011. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem 2x vágtak és nem bánom. Ismerek olyat, akinek a végbélnyílása is repedt, mert nem vágták.
2011. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én mindenképp a gátvédelemre szavazok, de ez csak akkor működik szerintem, ha a szülés a maga ritmusában, természetesen tud folyni. Ha hanyatt fektetik a szülő nőt, rákönyökölnek a méhszájra, gyorsítják a folyamatot mondjuk oxitocinnal, az mind veszélyeztetheti a gát épségét.

Itt egy szerintem elgondolkodtató összefoglaló a témában: [link]

2011. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Úgy voltam vele, hogyha lehet, akkor gátvédelem, ha nem, akkor vágás. Vágás lett, de picike, 2öltés volt az egész és elég hamar meggyógyult.
2011. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nekem gátmetszés volt, igazság szerint szülés alatt úgy szenvedtem mint a kutya, a gátmetszést meg sem éreztem, őszintén szólva, míg el nem kezdte a doki varrni, azt hittem, nem is volt rá szükség. :) nagyon ügyesen össze is varrta, felszívódó cérnával, szinte ki se lehet tapintani semmit ott, ahol volt. (most így 2 évvel a szülés után, de már másfél éve se lehetett). mondhatni, jobb mint új korában. :)
2011. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!