Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után 2-3héttel szex-va...

Császár után 2-3héttel szex-van esély terhességre?

Figyelt kérdés

Kolléganőm most szült 3hete, tegnap voltunk megnézni a picit, elmesélte hogy már voltak eggyütt, de nem volt óvszer, csak nem ment bele a párja, és retteg hogy esetleg teherbe esik.

Ez lehetséges?

Nem tudom még nem szültem, de szerintem lehetetlen szülés után ennyi idővel teherbe esni.vagy ez császárnál nem így van?


2011. febr. 3. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán benne van a pakliban, hiszen nekem is 7 hétre a szülés után megjött. Ez azt jelenti, hogy valamikor a 4-5. hét környékén volt peteérésem is. Szóval lehetséges szerintem a 2-3 hét. Én is hasonló cipőben járok annyi különbséggel, hogy nekem 2 hónapja volt a császár. Nekem jövő héten kiderül, hogy mi van.
2011. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges...
2011. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem is szoptat, összesen 1hetet volt teje.

Akkor nagyobb rá az esély?

2011. febr. 3. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen van esély.

Te mivel még nem szültél nem tudhatod de császár és hüvelyi szülés után 6 hétig nem ajánlott a nemi élet.


Te ne kövesd majd el ezt a hibát.

2011. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár úgy látom szegényt nem fogom tudni ezek alapján megnyugtatni...
2011. febr. 3. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:

anyukám nem császáral szült engem és egy hos voltam mikor ujra terhe lett hugom és köztem igy 10honap van

ugy hogy simán lehet terhes is ja még annnyi hogy én nov.7én születem hugom szept.7én született

2011. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dominica0907 válasza:
A nagyobbik fiam 4hós volt mikor megfogant a kistesója. Tervezett császár volt, és még szoptattam a fiamat.Férjemmel ugratni is szoktuk egymást, mennyire szerettük egymást karácsonykor ( mivel mindketten karácsonykor fogantak) a szülinapjuk is szept.7 és szept.4 :)
2022. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!