Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy férfi szex előtt pár...

Ha egy férfi szex előtt pár órával maszturbál, akkor kisebb az esély rá, hogy az előváladékban hímivarsejtek legyenek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem...
2010. jan. 24. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2010. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam,hogy kb. 2naponta keletkeznek, új, megtermékenyítésre képes hímivarsejtek.
2010. jan. 24. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A fentiek miatt az esély nem kisebb hanem nagyobb.

2010. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

na akkor ezt rosszul tudtam...

köszönöm a választ!:D

2010. jan. 24. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen, igen, inkább nagyobb az esély, hogy maradnak életképes spermiumok a péniszben... erre nem szabad alapozni :)
2010. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de gondolom, ha maszturbál pl 1 órával szex előtt, és utánna meg vizel is a szex és a maszti között, akkor gondolom nem nagyobb az esély
2010. jan. 24. 15:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, az előváladék nem játék. Ha gumi nélkül akartok szexelni, van egy pár lehetőségetek, de ezzel erősen kozkáztattok egy lehetséges terhességet.
2010. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint, ha előjáték közben ,,elsül,, a párom akkor is ugyannannyi esély van a terhességre?
2010. jan. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!