Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Debrecenben nem fogadott...

Aki Debrecenben nem fogadott orvosnál szült "csak úgy", milyen tapasztalatai vannak? Érdemes orvost, vagy szülésznőt fogadni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem fizettem sem előre, sem utólag senkinek a szülésnél, egyrészt mert nincs miből, másrészt ez nálam elvi kérdés. Semmi rossz tapasztalatom nem volt. A klinikán szültem jónéhány éve. Szerintem ugyanúgy láttak el engem, mint bárki mást.
2011. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a debreceni Klinikán szültem 2009-ben. Nem fogadtunk orvost, az ügyeletes orvosnál szültem, akivel óriási szerencsém volt, mert mind emberi, mind szakmai oldalról kifogástalan volt a Doktor úr! Viszont az elhatározásunk volt, hogy szülésznőt fogadunk, ami életem egyik legjobb döntése volt. Szerencsénkre szabadnapján indult be a szülés, így kizárólag velem foglalkozott és a legjobb ellátást és odafigyelést kaptam általa. Idén szeptemberben jön nálunk a második baba, ugyanígy szeretnénk szülni, már beszéltem is a szülésznővel. Véleményem szerint nagyon magas szakmai színvonalon áll a klinika szülészeti részlege, ha valaki megteheti fogadjon szülésznőt!
2011. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hat hete szültem a klinikán, nem volt fogadott orvosom, és nem bántam meg. A szülőszobán maximálisan odafigyeltek rám, nagyon kedvesek voltak. Egy fiatal doktornő volt az ügyeletes, nagyon meg voltunk elégedve vele, a férjem is bent volt. Nem érdemes szerintem fogadni, mert megtehettük volna mi is, de én hosszas mérlegelés után mégsem fizettem senkinek. Olyan gyors volt a szülésem egyébként, hogy ha lett volna fogadott doki, be sem ért volna, és ő sem csinálta volna jobban. Nagyon szépen elláttak, jó élmény maradt a szülés.
2011. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, hogy ilyen pozitív élményeitek voltak! :) A baj csak az, hogy a szülésznőket még kevésbé ismerem a Klinikán, mint az orvosokat... Nem tudom, ki mellett dönthetnék, mivel nem ismerek senkit, és esetleg egy "rossz tippel" rosszabbul járhatok, mint a vakszerencsére bízva az éppen ügyeletessel... (???) Nem tudom, bizonytalan vagyok...
2011. febr. 7. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!