Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után 3 héttel...

Császármetszés után 3 héttel normális az enyhén véres, bő folyás?

Figyelt kérdés
A műtét után másfél hétig volt vérzésem, majd teljesen elmúlt. Tegnap azonban megindult egy bő folyás, amely enyhén véres volt, és ez azóta is tart. Szerintetek ez normális, vagy forduljak orvoshoz?
2011. febr. 7. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szülés után 6 hétig teljesen normális a tisztulás. Ez lehet több vagy kevesebb, akár néhány napra el is múlhat, majd újra is kezdődhet. Ha nem élénkpiros, friss vér ürül, akkor nincs semmi tennivalód vele.
2011. febr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális,még tisztulsz.
2011. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális.Én 7 hétig véreztem utána.
2011. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is császármetszésem volt. Most 15 hetes a kislányom. 6 hétig véreztem, a 11. hétig volt barnás folyásom aztán minden elmúlt. Akkor már én is a dokit hívtam,aki azt mondta, hogy amíg valaki szoptat addig normális a vérzés és a folyás is.
2011. febr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális, nem hiszem hogy aggódnod kellene. Én 10 hétig véreztem császár után, egyszer erősen, egyszer alig, néha semennyire, aztán újra erősen. S nem mensi volt. Voltam dokinál is, azt mondta nem kell megijedni, előfordul ilyen is, ki kell tisztulnia a szervezetnek. Úgyhogy te még bőven benne vagy az időben.
2011. febr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam! Sejtettem, hogy ez még a császár miatt van, de gondoltam, megkérdezem, az a biztos. Köszönöm még egyszer!
2011. febr. 7. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!