Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 hete szültem császárral és...

2 hete szültem császárral és ma szó szerint csoki barna folyás öntött el. Normális ez?

Figyelt kérdés
A szülés után kb bő egy hétig véreztem csak.Azóta semmi.Ma reggel épp öltözni akartam, amikor elöntött a "folyás".Sötétbarna színű, nem véres.Nagy mennyiségben, azóta is folyik.Most rendeződnek a hormonok?Vagy nem véreztem eleget?Köszi ha valaki tud vmit segíteni.Sziasztok.
2011. ápr. 12. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem van egy könyvem itthon, amiben ezt írja a gyermekágy résznél: "előfordul, hogy a szülést követő második hét végén enyhe vérzés jelentkezik, amelyet nem követ a ciklus újrakezdése"

azt nem részletezi, hogy miért van így, de feltételezem, hogy hormonális okai lehetnek.

2011. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónapja volt a 2. császárom,de a mai napig,két-három naponta kilökődik ilyen barnás folyás.Nem folyamatos,csak érzem,h kilökődik,és ennyi.Nem tudom mikor akar már elmúlni.....
2011. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!