Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után normális az ilyen...

Szülés után normális az ilyen fajta vérzés?

Figyelt kérdés

2 hete szültem,nem véreztem nagyon sőt szinte alig.Viszont ma reggel mensi szerű görcsre ébredtem és a vérzésem is több mint eddig.9 körül elmentem wc-re és egy gyerek ökölnyi alvadt vér jött ki belőlem.Hívtam az orvosom de kinyomta,ilyenkor egy darabig nem szoktam zaklatni.

Másnak is volt ilyen,vagy ez normális ilyenkor?


2011. febr. 8. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

az orvosról most inkább ne beszéljünk ezek szerint biztos beszámitható ha kinyomja a telefont..


hívd fel az ügyeletet és kérdezd meg egy idegentől hamár a dokid nem veszi a fáradtságot.


nem hallottam még ilyenről de nem kell megíjedni az ügyeletet se azért irtam mert komoly gond van hanem ott felelős beosztású doki megmondja mi lehet.

2011. febr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Váltakozó erősségű ilyenkor a vérzés, egy óriási seb tátong benned, abból "leszakadhatnak" nagyobb darabok is. 4-6 hétig is tarthat. Ez a gyermekágy. Nyugodj meg, és gratulálok a babához!
2011. febr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok:

abból lehet tudni, hogyha "baj van", hogy rosszul lennél és belázasodnál.

A szülés után leellenőrzik a placentát, hogy minden darabja megvan-e.

Nagyon-nagyon ritka, hogy ezt elvétik, ilyenkor történhet hogy elfertőződik valami odabent, és galibát okoz, de mint már írtam, ez magas lázzal, rosszulléttel járna, Nálad 99%, hogy nem erről van szó.

2011. febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,kicsit megnyugodtam!

Az orvosom nagyon normális,ha nem veszi fel akkor annak tényleg nyomós oka szokott lenni,ezért nem hívtam vissza.Ilyenkor ha nem hívom ő mindig visszahív amikor ráér.

2011. febr. 8. 09:40
 5/9 anonim ***** válasza:

első v.


én mindig az ügyeletet hivom mert pont emiatt nincs dokim ha ilyet csinálna azt nem tudnám lenyelni tőle.


a gyerekorvos eljátszotta le is váltottam.

2011. febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lázam nincs,nem érzem magam rosszul,csak ez az enyhe menstruációs görcsöm van,de gondolom ez azért lett,mert erősödött a vérzés,húzódik a méhem.
2011. febr. 8. 10:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen rendben van, hiszen két hete szültél!

A görcs azért is van, mert húzódik össze a méh.

2011. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Normális.Vasárnap volt az én fiam is 2 hetes és nekem is ilyen.Ne ijedj meg
2011. febr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj, ne aggódj! Nekem is volt ilyen, igaz, még a kórházban. Azért volt reggel, amikor felébredtél, mert éjjel, amikor fekszel, ugyanannyi vér ürül, csak a vízszintes testhelyzet miatt nem folyik ki olyan intenzíven. És amikor felkeltél, az addig összegyűlt, és közben megalvadt vér egy adagban csusszant ki. Az a jó, hogy kijön, szépen ürül, szóval ennek így kell lennie!
2011. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!