Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Olyan fura érzésem van egész...

Olyan fura érzésem van egész nap.38 hetes múltam. Lehet a front kihozza a babát? Ezek jelentenek valamit?

Figyelt kérdés

Második terhességem. Az elsőnél is sok keményedés volt, most is a 30. hét óta (36. héten még méhszáj zárt, azóta nem tudom).

Most viszont pár napja menzisen is fáj a hasam, hátam, csontjaim ott lent. Ma nagyon sokat érzem tipikusan azt a megjönérzést, még a hangulatomat illetőleg is.

Egész nap olyan érzésem van, hogy ma este lehet megyünk (vagy már csak beképzelem??). Pár napja mint egy őrült, szereztem be a kimaradt kórházi dolgokat, bepakoltam a táskába, megszerveztem a kislányunkra ki hogy jöjjön, vigye (anyuméknál lesz addig) míg mi szülünk.


Most este elsírtam magam a lányom előtt hogy mennyire fog hiányozni míg én a kórházban leszek, és 3 napig nem fogom látni (látogatás tilalom van). 16 hónapos.


Eddig paráztam, hogy hogy lesz a szülés, mert a lányom császáros volt, így a hegszétválás is kockázat, valamit már most 3800gr körül becsülik a súlyát. Elvileg természetes úton próbáljuk, de nagyon félek tőle. Most viszont egyáltalán "nem érdekel" hogy lesz, csak minden rendben legyen. Én csodálkozom magamon hogy hogy lehet hogy nem félek???



Tapasztalt más hasonlót szülés előtt?


2011. febr. 10. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szió!


Nekem még csak 1 babám van, de ugyanilyesmi voltam előtte...a terhességet végigparáztam, majd a kiírás előtti 2 hétben rámtört, hogy baja lehet a babának, és ebben is telt el a köv. 3 hét, uis túlhordtam, már majd megőrültem.

Így utólag ez normális szerintem...könnyű, és természetes szülést kívánok Neked!

2011. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!