Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34 hetesen 1 ujjnyira nyitva....

34 hetesen 1 ujjnyira nyitva. Ma rengeteg keményedés, derékfájás a front miatt lehet?

Figyelt kérdés

Szerintetek csak ez a durva front vagy érdemes lenne bemenni az ügyeletre?


Ma már túl vagyok a 10. erős keményedésen (teljes pocak a gyomortól egész lentig kőkemény)

Derekam mensiszerűen fájdogál, de az nem erős.


Várjak, telefonáljak, vagy menjek?

3. baba


2011. okt. 9. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre elég nehéz innen a távolból válaszolni, nem érezzük,hogy mit érzel pontosan.


Én pl első babánál 33. héttől (legalábbis akkor vették észre) 2 ujjnyira voltam nyitva, de akkor engem be is fektettek két hére, és kaptam injekciókat (visszatartották az esetleges beindulást, plusz tüdőérlelőt is kaptam ha mégis szülés lenne belőle).


A keményedések nekem is megvoltak, magnéziumot kellett rá szednem. Tényleg,vettél be magnéziumot? Mert a 36. hétig lehet szedni (Magnerot, vagy MagneB6), az megnyugvást hoz.


Én azt mondom,hoyg harmadik gyereknél már neked kell érezned, hoyg mi lenne a legjobb megoldás, én nem merek tanácsot adni, mert nem játszok az egészségetekkel!

2011. okt. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annyit lehet tenni, hogy az ügyeleten megnéznek, hogy tovább nyíltál-e. Egyedül ez a mérvadó. Napi 10 keményedés önmagában belefér simán, nekem a 2. trimeszterben volt olyan, hogy óránként volt ennyi, és semmit nem nyíltam közben.

Ha ideges vagy, akkor ügyelet, méhszájat megnézik. Emellett talán ha lefekszel, veszel egy meleg zuhanyt, esetleg iszol 1 dl vörös bort, akkor jobb lesz. Ne aggódj!

2011. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem napi 10 keményedésem van. Már délelőtt túl voltam a 10 keményedésen :(

Mg-ot szedek napi 3x2 tbl-t, de nem Magne B6-ot mert abban alig van Mg.


Sajnos még mindig tart a dolog, holnap elmegyek a dokimhoz, hogy nézzen meg. Az a biztos.


Köszönöm még egyszer, hogy írtatok!

2011. okt. 9. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, ha van otthon seduxen, vagy pipolphen, akkor abból is be lehet venni ilyenkor 1-et. (dokim írta szintén erre)

A seduxentől nem kell megijedni, mert nem bántja ababát, viszont megelőzi a koraszülést.

2011. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én babám is "rosszalkodott", szombat este kezdte és egész vasárnap estig tartott. Nagyon sokat keményedet(kb 15 percenként fájt mindenem), nem mentünk dokihoz, sokat pihentem(de azért összeraktam a kórházi cuccokat). Holnap megyek dokihoz, kíváncsi vagyok mit mond:-)

34hetes K.m.

2011. okt. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!