Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell magammal vinnem a...

Mit kell magammal vinnem a szolnoki Hetényi Géza kórházba a szülésre? Mi az, amit ott adnak és mi az, amit nekem kell feltétlenül bevinnem? (magamnak és a babának )

Figyelt kérdés
36. hetes vagyok, és már szeretném összekészíteni a kórházi csomagomat. Mi az, amit ti feltétlenül bevinnétek a vajúdáshoz is?
2009. febr. 10. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy alap lista, amit a helyi szokásoknak megfelelően pontosítani lehet.

2009. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szi!

Én 2007-ben szültem a Hetényiben.

A szülőszobán mindeniknek külön szekrénye van,ahonnan bármikor kiveheted ami szükséges!Ott nekem nagyon jó tapasztalatom volt!

Pelust ,popsitörlőt vittem,de nem kellett mert adtak a csecsemőosztályon .Textilpelust,tipegőt,kisplédet,vékony sapkát viszont vigyél,mert igen "szánalmas"amibe a babákat felöltöztetik meg szerintem a sajátod higénikusabb is/én is vittem/.A kórtermi wc-k most lettek felújítva,azok igaz ami igaz jó állapotban vannak .A csecsemősnővérek pedig igazán "kedvesek",főleg 2 vagy 3!Azokra azért lelkileg készülj fel,mert amikor a jómodort tanították,biztos hiányoztak az iskolából!!

Jó babavárást és könnyű szülést kívánok neked!!!

2009. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az elsőhöz hasonló listát már ismertem, a második válaszolónak köszönöm a személyes élmény leírását. Pont ilyesmire voltam kíváncsi.

2009. febr. 11. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!