Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérváron mit adnak a...

Székesfehérváron mit adnak a babának és mennyit? Mit kell nekem bevinnem? Gondolok itt pelusra, ruhára, stb. Friss tapasztalatok

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a védőnődet/nőgyógyászod, ő részletes listával fog segíteni mit kell beszerezned.
2010. febr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Meg van a listám,de azt mondta a védönő h ez változó,mikor mennyit adnak.Arra lennék kiváncsi aki most szült ot nála h volt
2010. febr. 24. 08:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Az első jó "sokat" segített... :(

Nekem több ismerősöm is most szült az elmúlt hetekben Fehérváron. Ezeket mondták (remélem nem felejtek ki semmit). Amúgy mikorra vagy kiírva? (Én március közepe.)

Pelenka, popsitörlő, 10x10-es géz darabok, esetleg sapka, kesztyű, hintőpor a köldökre, paraffin olaj, popsikrém.

Hirtelen ezek jutnak eszembe ami talán a legfontosabb.

Magadnak: evőeszköz!!!

2010. febr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! Kb. 1 hetem van még vissza, de már 2x feküdtem bent sajnos az idén. Mindent vinni kell, ki is van írva az osztályon. 1.nap biztosítanak 3 db pelust. Fürdető nem kell, nem használják, mert folyóvízzel mossák a babát. Kell pelus (sok), gézlap, hintőpor, alkohol,(olaj áll.nem), popsitörlő, kesztyű, sapi. Én 2 kisruhát is viszek(rugi+body), mert említették, h rossz helyzetben van a kh. s néha előfordul, h a reggel lebukott ruhát nem tudják cserélni, mert nincs tiszta, így egész nap abban van a baba. Kell még textilpelus is(2-3 db), és én cumit is fogok vinni, mert ha esetleg szükség lenne rá, nem szeretném, ha a kh-it adnák a szájába. (magadnak evőeszköz, pohár, mellszívó(szükség esetén). Azt hiszem ennyi. :)

Boldog babavárást.

2010. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jó, hogy irtátok ebből nekem nem minden van meg. Bár mára igérte a szülésznő, hogy küld listát nekem, remélem nem felejtette el!

Egybként március közepére vagyok kiirva. Ti?

2010. febr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, nagyon megköszönném, ha valaki át tudná nekem küldeni ezt a listát, biztos ami biztos alapon.

Köszönöm

2010. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én tavaly márciusban szültem Fehérváron.

Akkor adtak pelust (libero-t) bőven, de textilpelust mindenképpen vigyél magaddal (3-4 db), popsitörlőt is. Popsikrém, hintőpor, géz az mindig volt.

Ruhát adtak, de a táskámban volt tartaléknak body, rugi, kis sapka, biztos, ami biztos alapon, de azokra nem volt szükség.

Cumiért pedig a 2. napon könyörögtem a páromnak, ha gondolod vigyél be azt is, a táskában elfér.

2010. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem múlt héten ezt mondták a kórházban:

Pelust (már nem adnak egy darabot sem), popsitörlőt,popsikenőcsöt, alkoholt,hintőport a köldökre, gézlapot, textilpelust, kesztyüt (hogy ne karmolja össze magát), kis pamut sapit.Rugit elvileg adnak...A gyerekorvos azt mondta, fürdetőkrémet is vigyek be.

Remélem semmi nem maradt ki:)

2010. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Milyen sokan vagyunk márciusra kiírva, akik Fehérváron szülnek. Nekem több ismerősöm is szült az elmúlt 1 hónapban, és nagyon különböző tapasztalatok voltak. Pelenkát, popsitörlőt, a köldök ellátásához mindent vinni kellett, babaruha ügyben volt akinek adtak, volt akivel próbálkoztak, hogy ha hozott adja rá azt. Gondolom, attól is függ, hogy hányan vannak éppen az osztályon, mennyi jut. Én márc. 24-re vagyok kiírva, még nem pakoltam össze, de előre félek mekkora pakkot kell vinni, ráadásul a szekrénybe is elég kicsi a hely.
2010. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én március 16-ra vagyok kiírva,köszönöm a segítséget mindenkinek.Könyű szülést mindenkinek!
2010. febr. 25. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!