Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérváron ki szült...

Székesfehérváron ki szült mostanában?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 15:19
 1/8 A kérdező kommentje:

mit kell vinni szüléshez?

Tényleg kell betét? hálóing? milyen hálóinget vittetek?

Babának miket kellett vinni?

2011. febr. 11. 15:23
 2/8 anonim ***** válasza:

minden kell :(

betét, hálós bugyik, hálóingek (még szüléshez is tegyél be, mert van hogy ELFOGY a kórházi :///) elöl nyitott legyen, pl gombos, vagy mint nekem, spagettipántos amit könnyű leszedni a ciciről.

babának a ruhán és a babafürdetőn kívül a világon minden. Pelenka, az összes popsiápoló cucc, a köldökápoló gyógyhintőpor is, gézlap is, MIN-DEN. Smucig mocskok, semmi nincs nekik :(

nekem 3 nagy táskám volt, és még így is minden nap küldtem haza a szennyest és kaptam a tiszta cuccot.

2011. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2011. febr. 11. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy az első írta: MINDEN KELL!!! Én szeptemberben szültem, de volt 1 hatalmas bőröndöm az én cuccaimnak és külön egy utazótáska a baba cuccainak. Pelenkát is vittem, mert közölték, hogy összesen 3 db-ot kapok, és azt is csak az első napon. Utána már nem adtak.

Bugyiból a hálós bugyi a legjobb, betétet is kell vinni, mert nem adnak azt sem. Hálóingből olyat vigyél, ami elől gombos, vagy szoptatós hálóing legyen. Szerintem rövidujjút vigyél, mert dögmeleg van a kórházban. Én szeptember végén szültem, majd megsültem, olyan meleg volt a kórteremben. Vigyél kanalat, villát, poharat, mert az sincs.

A babának vittem steril gézlapot, steril vattát, alkoholt, popsikenőcsöt, fürdetőkrémet, nedves popsitörlőt, köldökápoláshoz hintőport.

2011. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Undorító ez a kórház...
2011. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A babának RUHÁT is kell vinni?
2011. febr. 15. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak azt a ruhát, amiben majd hazaviszitek. De ezt majd úgyis apuka beviszi:)
2011. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
meg még esetleg kiskesztyűt hogy ne karmolja össze magát, mert nem szabad levágni a körmét.
2011. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!