Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült vki mostanában Székesfeh...

Szült vki mostanában Székesfehérváron? Tényleg igaz, hogy nem adnak gericbe érzéstelenítőt, mert a kórház össze veszett a szállítóval, ezért csak altatásról lehet szó?

Figyelt kérdés
Nem készülök császárra, de ha ne adj isten vmi miatt arra kerülne a sor, akkor altatnának. :( Ezt az egyik ismerős mondta, kórházi dolgozó. Vajon igaz lehet? Hétfőn tudom csak a dokit megkérdezni, akkor megyek hozzá.
2010. dec. 15. 13:15
 1/5 A kérdező kommentje:
gericbe=gerincbe elnézést..
2010. dec. 15. 13:16
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy tudom hogy normál szülés esetén csak az a "kábító gáz" (nem tudom mi a hivatalos neve)van és nincs lehetőséged más érzéstelenítésre,de ez lehet hogy attól is függ hogy van-e fogadott orvosod.Bocsánat hogy csak ennyit tudtam segíteni.

Könnyű szülést!

2010. dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges. A fehérvári kórház egy vágóhíd. Én más városban szülök, pedig szfvári vagyok... Isten ments tőlük!
2010. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szeretném simán, természetes úton megszülni a kislányomat, mindenféle fájdalomcsillapítás nélkül. Itt a császárra gondoltam, ha ne adj isten szükség lesz rá, akkor nem lehetek ébren ha megszületik a pici babám. :( Állítólag pár hete már minden műtétnél altatnak, mert a kórház össze veszett a szállító céggel. :S
2010. dec. 15. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:

szia

november 7.én szültem, és 17,5óra után megcsászároztak.

gerincbe kaptam, hisz az a 10perc már nem számított amíg hatott a cucc.

a szobatársamat sürgősségi császárral műtötték, őt azonnal elaltatták.

a barátnőm 2napra rá jött be, sima szülése volt, de nem kapott semmiféle érzéstelenítőt, sem gázt..

én elégedett vagyok velük, gyönyörű lett a varratom, mint egy erősebb macskakarmolás, annyira látszik csak.

az újszülöttes nővérek közül sokan nagyon nagyon kedvesek, vannak gorombábbak, de ha nem veszi fel az ember, ők is modorálják magukat.

bár szegény kismama családja aki nemrég elvérzett ott, nem hiszem hogy nagy vigaszt jelent..

2010. dec. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!