Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miből tudom, hogy a magzatvize...

Miből tudom, hogy a magzatvizem szivárog, vagy csak erősebb folyásom van? 36 hetes vagyok

Figyelt kérdés

Köszönöm a válaszokat.

Hogyan tudnám megkülönböztetni? Nehogy baj legyen.


2011. febr. 16. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A magzatvíz színtelen, a folyás pedig akármilyen híg, van egy kis színe, ami a tisztaságin látszik. A magzatvíz folyamatosan szivárog, a folyás pedig időnként.
2011. febr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ráülsz meztelen fenékkel egy tiszta lepedőre és benedvesdik egy kicsit, akkor az magzatvíz. A magzatvíznek édeskés illata van.
2011. febr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos szokta megnézni. Ha mész a dokihoz kérdezz rá, az a legbiztosabb.
2011. febr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vitatkoznék. Nem biztos, hogy folyamatosan érzed. (Nekem a 31. héten kezdett szivárogni - lökésszerűen). Menj orvoshoz! Ha valóban megrepedt a burok, a felszálló fertőzés veszélye igen nagy, szóval ne kísérletezz.


Én reggel vettem észre, délben már a szülőszobán voltam, s két nap múlva beindították a szülést.


Drukkolok, hogy ne legyen semmi gond.

2011. febr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok.

Most már nincs semmi, csak reggel folyásom volt (remélem)

Egész nap tesztelem, pénteken megyek legközelebb vizsgálatra.

Betettem egy tisztasági betétet (bocsánat, hogy leírom) és ezen már semmi nincsen.

A vörös fehérneműn volt fehér foltocska. Ezért gondolom, hogy folyás.


Remélem...

2011. febr. 16. 10:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hogy nem tudtam megkülönböztetni, mentem is a kórházba, hogy folyik a vizem aztán mondták hogy csak folyás. Ez volt a 37. héten, aztán 38+3 hetesen ugyan olyan volt reggel. Én meg nem is foglalkoztam vele, aztán délután már gyanús volt, hogy egyre több. Az már az volt. :) Guggolj le, és nyomj egy picit, ha nyomáskor folyik, akkor az nem folyás.
2011. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ. Azóta teljesen elmúlt. Csak reggel volt. De a guggolósat majd kipróbálom.
2011. febr. 16. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!