Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » U. H. mutatná ha szivárog a...

U. H. mutatná ha szivárog a magzatvízem? 35hetes vagyok, és a tisztasági betétem többnyire nedves. Ha a wc-papirt rányomom, az nedves lesz. (mint a régi betét reklámokban. Remélem értitek). nincs pisi szaga, semmi színe.

Figyelt kérdés
hétfőn kérjek a dokimtól u.h.vizsgálatot?vagy hogy állapítják meg, hogy a magzatvíz szivárog-e?
2011. szept. 10. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is ugyanez volt. Párszor a bugyim átlátszó vizes valami volt de azt mondta a doki hogy folyás. Bár nem tudom honnan állapította meg. Azután pont mentem ultrahangra és mondták hogy átlagos magzatvíz mint eddig. Akkor gondolom csak nem az volt. 36 hkm
2011. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már/még normális,hogy bővebb vizes folyásod van,aminek nincs szaga! Mivel Téged megnyugtat,kérhetsz egy uh-t.

Lehet egyes gyógyszertárakban venni olyan (azt hiszem indikátor papír a neve,nem tudom)nem lehet minden gyógyszertárban kapni,ami megmutatja,hogy az a magzatvíz e,vagy nem. Nem tudom mennyibe kerül,nálunk nem lehet kapni.


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyerkőcös,39hkm

2011. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen indikátort sajnos nem lehet kapni, valamiért elterjedt, hogy igen, de gyógyszertáras ismerőseim akár rendeltek is volna nekem, de nem kapható. Ha bármi gond van, menj orvoshoz. Nekem sajnos a 31. héten teljesen zárt méhszáj mellett kezdett magas burokrepedés miatt szivárogni a magzatvizem úgy, hogy az uh még emelett is átlagos mennyiségű magzatvizet mutatott. Szóval én senkit nem szeretnék ijesztgetni, de annak köszönhetem, hogy a babám ott szuszog az ágyában, hogy nem vártunk, hanem rögtön orvoshoz mentünk. (Egyébként ha köhögésre megindul, tipikusan magzatvíz és nem folyás, de ez nem általános "módszer").
2011. szept. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!