Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kínos kérdés: Szex belső...

Kínos kérdés: Szex belső varratokkal?

Figyelt kérdés

2 hónapja szültem. A napokban megpróbáltunk a párommal szexelni, de nagyon kellemetlen volt, szinte el sem kezdtük. Azt hittem, nem volt belső varrás, de nagyon húzódott, szúrt belül behatolás közben. Vártunk, próbálkoztunk többszzör, hátha menni fog, de nagyon fájt.

Ezeket nem szedi ki a doki, vagy nem kellett volna felszívódnia már?

Valami jótanács?


2011. febr. 21. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj orvoshoz!


Ez sajos nem normális. A szoptatás alatt a hüvely nedvessége nem megfelelő. Ezen síkosítóval lehet segíteni. De ha ennyire fáj, akkor valami incs rendben. Még ha voltak is belső varrataid, azoknak a 6. hétre nyom nélkül gyógyulnia kellett volna. Ha nem szívódtak fel a varratok, az lehet egyéni érzékenység miatt), akkor gyulladásban tarthatja a szöveteket!

2011. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A belső varratoknak fel kellett volna szívódni, szerintem menj vissza az orvoshoz és mond el mi a probléma. Nekem rengeteg varratom volt, de 6 hét után semmi probléma nem volt az együttlétnél.
2011. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, menj vissza dokihoz. Igaz, mikor az első babámat szültem nálunk több mint fél évig hasonló okok miatt nem is volt szex...Nekem is nagyon fájt. De idővel elmúlt. Most a második baba után ilyen gondom nem volt, és most is voltak belső varrataim.
2011. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!