Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléssel kapcsolatban lenne...

Nenike24 kérdése:

Szüléssel kapcsolatban lenne kérdésem ki melyik kórházban szült? Milyenek voltak vele az orvosok? és mennyit kellet fizetni?

Figyelt kérdés
segítséget szeretnék kérni tőletek párommal tervezzük a babát de előtte mindenek szeretnék utána nézni.. olyan válaszokat várok akik esetleg rosszat is tapasztaltak.. valamint volt e olyan aki esetleg az uzsokiba szült és ha igen akkor ott milyenek voltak vele?? és hogy milyen módon került oda?? lehet esetleg kérni hogy ott szüljél?? SOS-BE
2011. febr. 22. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem az uzsokiba kellett volna szülnöm (kerületileg) de a péterfybe szültem azt ismerem. azóta az uzsokiba is voltam nőgyógyászaton, rendesek voltak nagyon, nekem csak jó tapasztalatom van kivéve a péterfy éjszakás nővért az egy bunkó köcsög volt! amúgy csak jó, és én ügyeletesnél szültem ,nem is dönthettem volna jobban nagyon jó volt! és semmit nem fizettem.akartunk volna 5ezret adnia nővérnek is aki velem volt, meg a nőgyógyásznak is (nő volt) de aztán nem.
2011. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod.. és a péterfibe hogy kerültél be?? meg ott milyenek voltak veled?? a kórház meg a szoba milyen volt? mikor szültél?

gratulálok a babához :))

2011. febr. 22. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bp-en,János kórházban szültem. Csak pozitív tapasztalataim voltak, maximálisan elégedett voltam mindennel.
2011. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt szeretném kérni hogy a válaszotokba irjátok le nekem amiket fent kérdeztem ne csak azt h melyik kórházba mert az is fontos lenne h kinek milyen árba volt illetve ki miért abban a kórházban szült.
2011. febr. 22. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a MÁVban szültem 2010. októberében. Minden nagyon szuper volt, maximálisan elégedett voltam. Azért szültem ott, mert egy ismerősöm ott dolgozó dokit ajánlott. A doki maximálisan rendes volt, mindenben segített, türelmes volt és nagyon érti a dolgát, pedig elég fiatal:o) Viszont abszolút nem pénzéhes, a vizsgálatok nagy részét a kórházban végezte el. Megismételte azokat a vizsgálatokat, amiket kértem tőle és bármikor el tudtam érni.

Szülésznőt nem lehetett választani, de mindegyik nagyon nagyon kedves.

A szülőszobák vadi újak, nagyon kellemesek.

A szobák 3 ágyasak, saját fürdőszobával. A csecsemős nővérek nem voltak mindig kedvesek, de állítólag sehol nem azok. Sok a munkájuk és kevesen vannak.

Összességében nagyon nagyon elégedett voltam mindennel, legközelebb is itt fogok szülni, az tuti!

2011. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem területi kórházban csak ott dolgozó fogadott doki ellenében szülhetsz. Ismerősön keresztül mentem a dokihoz,aki szimpi volt,így maradtam. A János kórházban szültem és most is ott fogok. Nem mondott soha konkrét összeget,én 50 ezret fizettem,plusz a magánrendelés díjai 2-3 alkalom,mert amikor csak lehetett a kórházban fogadott. Megfizethető,25 éves tapasztalattal rendelkező humoros dokim van,aki kissé túlvállalja magát,de teljesen megbízható.
2011. febr. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én bajcsyban szültem 2009-ben, és idén is ott fogok. 220 km-ről járunk oda, fogadott dokim miatt szülhetek ott. A fogadott dokinak így persze jár pénz a szülésért, fogadott szülésznpm is volt, neki is jár.

Vannak fizetős szobák, ahol apa is benn aludhat, nagyon patent. A szülőszobák tiszták, újak, van vajúdó is extrákkal. Nagyon rendesek, kedvesek.

Hátrány, hogy a kórház többi része elég ramaty, de az orvosok jók és nekem ez számít!

2011. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A MÁV Kórházba szültem 2010. júliusában. Nem volt fogadott orvosom, ügyeletesnél szültem és nem éreztem a hátrányát, hogy nincs saját orvosom. Odafigyelt rám, segített, a szülés után is mindennap bejött és érdeklődött, hogy mi van velem.
2011. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!