Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A mai NST-n magas volt az...

A mai NST-n magas volt az alap szívfrekvencia. Mitől lehet és jó, hogy hazaengedtek szerintetek?

Figyelt kérdés

Az értékek 170-180 és még afelé is mentek a mai NST vizsgálaton.Háromszor rámrakták a gépet és az utolsót elfogadták végül.Az UH is kimutatta,hogy szaporábban ver a kicsi szíve mégis hazaengedtek.Hétfőn kell mennem.

Annyira idegesít,nem lehet baja a babának?A kórházban senki nem mond semmit,hiába kérdeztem.


38 hetes kismama.


2011. febr. 24. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha baj lenn benn fogtak volna, nekik is egy egészséges baba az érdekük!

De ha idegeskedsz azzal többet ártasz mint használsz.

Könnyű szülést, és egészséges babát kívánok neked!

2011. febr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Engem 195-ös eredménnyel is hazaengedtek a 38. héten, azt mondta a dokim, hogy semmi baj, csak eleven és kis mozgékony volt akkor a baba. De amúgy ha valójában lenne valami baja a babádnak, nem engednének haza, szerintem ne aggódj! Könnyű szülést neked! Legalább olyan könnyűt mint nekem volt. Most 5 hetes a kislányom.
2011. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tegnap nekem is 180 körül voltak az értékei.

Miért gondolod, hogyha baj van hazaengednek?! --- most csak saját magad stresszeled (na meg a bébit), az semmivel nem jobb a 180-nál.

2011. febr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem tényleg nincs miért aggódnom.

A másodiknak gratulálok a babához!

2011. febr. 25. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!