Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magas vérnyomással szültek,...

Magas vérnyomással szültek, akinek csak szimplán magas volt a vérnyomása, nem volt toxémia?

Figyelt kérdés
És ebben az esetben is császár lett a vége?vizeletemben nincs fehérje,picit vizesedek,3x2 dopegyttel is vannak magas vérnyomásértékeim.36 hetes vagyok.
2011. okt. 20. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Magas volt a vérnyomásom, náthás és beteg voltam mikor beindult a szülés, szemüveges vagyok, az első gyerekemet császárral szültem, és 38 éves voltam akkor ,ennek ellenére az orvosom azt mondta, nem császároz meg, mert nagyon jól fekszik a baba, nem lesz semmi baj. Igaza lett, az első jeltől számítva fél nap múlva már a kezemben volt a kislányom, sima szüléssel. Nem tudom mennyire magas a vérnyomásod, ez alapból nem ok a császárra, csak ha túl magas, vagy más körülmény is közrejátszik. Az orvosod mit mondott?
2011. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kb. a 33. héttől lett magas a vérnyomásom, én is Dopegytet kaptam (2x1). Nem voltam toxémiás, egyéb panaszom nem volt. 2 héttel túlhordtam a babát, de normál, hüvelyi úton született meg, pedig még indított szülés is volt, nulla darab fájással. Kitartás és minden jót, ne izgulj!

2011. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem az utolsó másfél hónapba kezdett magas lenni a vérnyomásom.akkor nem annyira foglalkoztak vele.aztán védőnőt váltottam és ő észrevette a fehérjét a vizeletembe és nagyon vizesedtem.ő mondta hogy menjek el a háziorvoshoz és ezt beszéljem meg vele.elmentem és dopegitet irt fel előszőr csak kis adagot.a vérnyomásom napról napra emelkedett,akkor megemelték az adagom,amikor bementem szülni,akkor egyéb okok miatt is,de a magas vérnyomás legfőképp is de császár lett belőle sajnos,de igy volt a szobatársam is.



pról nap

2011. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!